Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

blah píše:Ktera banka ma dneska slusny uroceni na sporicim uctu?
Zadna. Ale je rozdil mit 0,1 nebo 1,0 - 1,3. Soucasne se vyplati mit podnikatelsky/soukromy/sporici ucet od jedny banky, protoze se s tim snadno manipuluje tam a zpet. Je zbytecny napr nechat lezet 1m na podnikatelskym uctu na 1-2 mesice kdyz je nepotrebuju za 0%, kdyz se muzou nekde urocit 1% nebo s nima muzu sachovat na multimenovym uctu a udelat treba i vic jen na smenach.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

honziss píše:
Stepan píše:hele co vám vadí na čsob?
mám tam tu Premium věc, vybírám ve všech bankomatech zadarmo, prachy chodí rychle (...). Na běžný provoz za mě zcela ok
Poplatky, nemaj apple pay, silena mobilni aplikace, kvuli nekterym ukonum musis chodit na pobocku, navic jednu konkretni, nemaj slusny uroceni na sporicim uctu...vsechny tyhle veci jsou u konkurence o parnik lepsi.
Poplatky za co?
Mobilní appka vadí na co?
Na pobočku kvůli čemu?

Díky
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Přesně tak. Mám (své hlavní) účty u čsob (kombo účtů - BU, SU, EUR) a za poslední rok sem byl na pobočce myslím raz quli nějaké hotovostní operaci. A banka v mobilu je dle mého nerozum - ref. potenciální rizika při ztrátě/krádeži mobilu....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:
honziss píše:
Stepan píše:hele co vám vadí na čsob?
mám tam tu Premium věc, vybírám ve všech bankomatech zadarmo, prachy chodí rychle (...). Na běžný provoz za mě zcela ok
Poplatky, nemaj apple pay, silena mobilni aplikace, kvuli nekterym ukonum musis chodit na pobocku, navic jednu konkretni, nemaj slusny uroceni na sporicim uctu...vsechny tyhle veci jsou u konkurence o parnik lepsi.
Poplatky za co?
Mobilní appka vadí na co?
Na pobočku kvůli čemu?

Díky
Poplatky za vedeni, prikazy, sipo...mesicne to bylo v mem pripade 120-160 Kc, jinde to mam zadara.
Mobilni appka CSOB byla vysmech, rok po uvedeni iX bezela porad v orezu, face ID fungovalo tak na 50%, obecne funkcnost chaba a zabezpeceni? Nevim jak ted, ale jeste pred rokem nebyla appka vazana na konkretni zarizeni..
Do banky pro zmenu tarifu uctu, vyzvednuti nove karty, podani zadosti o zmenu karty, 1x reklamace transakce.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Přesně tak. Mám (své hlavní) účty u čsob (kombo účtů - BU, SU, EUR) a za poslední rok sem byl na pobočce myslím raz quli nějaké hotovostní operaci. A banka v mobilu je dle mého nerozum - ref. potenciální rizika při ztrátě/krádeži mobilu....
Banka v mobilu kde mate nastaveny pristup pres face ID + alfanumericky kod je asi tak bambilionkrat bezpecnejsi nez z pc s win. Jak by mohl aplikaci nekdo zneuzit v nalezenem mobilu? To by me fakt zajimalo :-?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

honziss: neplatím poplatky za nic z toho co uvádíš :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:honziss: neplatím poplatky za nic z toho co uvádíš :D
Pak te asi maj radsi. Ja mel u nich ucet od svych 18ti let, s nakym historickym tarifem, kde jsem platil tech 120/mesic. Kdyz jsem se konecne odhodlal to resit, tak jsem tam zavolal a oni mi rekli: pane, to musite prijit abychom to zmenili, nechtelo se mi (pobocka v jungmanovy), ale prisel sem a tam mi naka pani vysvetlila, ze s timhle tarifem muzu byt rad ze jsem rad. Ukazovani ceniku konkurence nepomohlo, furt jela svoji pohadku o velky stabilni bance s krasnou pobockou... Tak jsem ji tam nechal vypoved a sel jsem. Novej ucet jsem si zalozil vecer na gauci z telefonu, asi za 3 minuty i s naskenovanim dokumentu.

Ale jo, mozna jsem mel jen smulu na cloveka.

Ale apple pay nemaj do dneska a apple pay na hodinkach je bezkonkurencne ten nej tech upgrade kterej me potkal za posledni dobu...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3223
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

Appka na Androidu v pohode, pred nejakou dobou byla nova verze. Jinak ucet jedine ten Premium a tam za nic neplatis a mas nejvyssi visu i mastercard.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

tak jsem tady čsob pochválil a dneska mi při pokusu o přístup do mob. bankovnictví napsala, že mě nenechá přihlásit přes TouchID a ať to udělám přes heslo.
Který nevim :ymhug:

Jo, poplatky za vedení jsem neplatil nikdy, asi jsem moc mladej. Prvně studentskej účet u spořky, pak Premium u Čsob. Dycky zadarmo. :x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jirka87 »

Stěžuju si, že jsou na světě kokoti, kteří vám vloží do huby slova (pro jeho smůlu to tentokrát byla psaná forma), která jste nikdy neřekl - nenapsal a když mu logicky díky historii prokážete, že opravdu toto z vaší huby - klávesnice nikdy nevypadlo, tak odpoví "nebudu diskutovat tam, kde diskuze není možná, dále na toto nebudu reagovat" =)) To jsou takoví ti, co se do krve hádají a když vidí, že nemají pravdu, tak neřeknou - jsem debil, sry... Ne..zato řeknou - ty jsi debil a s tebou se už bavit nebudu.

Pískoviště hadra.
Odpovědět