Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od blah »

Spectral píše:Je stále i na CZ stránkách, akorát už je těžší se tam proklikat :) https://www.genevo.com/cz/genevo-hd/
Nejde ale pridat do kosiku, a jeste k tomu je teda citelne drazsi nez na nemecke verzi :-? no nic, ja uz mam objednano
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

nota: ano, to je velká škoda. Přitom je to podle mne nejvíc easy způsob ovládání a nastavování nebo v případě polizei kontroly také nerychlejší způsob, jak zařízení vyřadit z provozu/přepnout apku a zařízení do módu třeba knihy jízd...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
nota
Řidič začátečník
Příspěvky: 123
Registrován: sob 12 bře 19:23

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od nota »

řidičBOB píše:nota: ano, to je velká škoda. Přitom je to podle mne nejvíc easy způsob ovládání a nastavování nebo v případě polizei kontroly také nerychlejší způsob, jak zařízení vyřadit z provozu/přepnout apku a zařízení do módu třeba knihy jízd...
Přesně.. jinak jsem to přivolal, dneska mi blbne Ka pásmo u protektoru :(
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

blah píše:Uz se chvili rozhoupavam ke koupi antiradaru a antilaseru. Puvodne jsem mel v planu koupit Genevo HD+, ale to ted zacina mizet z nabidek. Vi o tom nekdo neco? Novy AR od Geneva mi neprinasi asi zadne vyhody, display rozhodne nechci
Genevo HD+ končí a už nebude, ovšem jeho smysl mi vždy unikal. Byl to takový kočkopes, který v sobě kumuloval nevýhody přenosných i vestavěných detektorů - složitá montáž radarové antény a krabička o velikosti přenosného antiradaru za čelním sklem. Za celou dobu jsem prodal snad 3 ks a málokdy to byl dobrý výběr, snad jenom v případě pokoveného čelního skla s malým nepokoveným okénkem, kam nešlo umístit klasický detektor, ale Genevo GPS se tam vzhůru nohama vlezl. A k tomu velice omezený rozpočet, který nedovolil si připlatit pár tisíc za plnohodnotný vestavěný detektor.

Třeba takový Beltronics 975e s GPS a posléze Genevo HD+ s vestavěnou GPS jednotkou byly mnohem úspěšnější, prodalo se jich desítky a dodnes je občas někdo poptává.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od blah »

tak vzhledem k tomu ze jde namontovat i zcela skryte je to myslim za 20k celkem dobrej deal :ymhug:
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Zcela skrytě? Pokud vím, tak s Genevo GPS instalace moc skrytá není, jelikož je nutné zajistit jak příjem GPS signálu (lze řešit externí anténou), tak i dobrou bezdrátovou komunikaci s radarovou anténou, což při pokoveném čelním skle může být problém a s normálním sklem zase nevidím důvod kupovat vestavěný radar, když to samé zvládne 2x levnější přenosný Genevo One.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od blah »

Vestaveny radar je pro me nutnost, a pokovene sklo nemam. Takze ja to beru porad jako vyhodnou koupi. Externi antena je v baleni.

Ikdyz je pravda, ze bych proti dratovemu spojeni nic nemel, a povazuji ho urcite za spolehlivejsi. Ale nevidim duvod si za nej priplace skoro 2x tolik, kdyz by to pro me bylo to jedine pozitivum
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Jak píšu, je to každého osobní preference, ale pokud rozhoduje cena, tak přenosný je 1.5-2x levnější, když citlivost a komfort obsluhy, tak plně vestavěný je zase někde jinde a dá se pořídit již od cca 30.000 Kč.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Stuxnet
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12 lis 09:15

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Stuxnet »

Zdravím,
Jaké máte zkušenosti s životností detektorů Genevo One? Mně po třech letech už nejdou přečíst 2 číslice na displeji a co je horší, má hodně falešných poplachu, než se "zahřeje".. Potom už to jde...
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Stuxnet: Plus mínus stejné. Displeje u Genevo One jsou neštěstí a jsou to prakticky jediné reklamace, které se u přenosných detektorů Genevo vyskytují. Oprava vyjde na na 1/2 ceny nového detektoru a když jsem několikrát požadoval zajistit samotné displeje, že si klidně zařídím jejích výměnu sám a za levný peníz, tak mi bylo řečeno, že to nejde. :-s
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět