Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od EL_XEL »

driver píše:
řidičBOB píše:Aktuálně na D5:
více info k této nehodě
Ono toho ten den bylo trošku víc, já jsem se poněkud divil, kudy mě to Waze cestou z Mannheimu posílá a proč mám odhadovanou dobu jízdy o hodinu větší než den předtím, když jsem jel do Německa. Jinými slovy místo D5 a D1 mě to u Plzně poslalo na okresky a já si užil spousty Jihočeských prdelí, traktorů se senem, jednosměrných semaforů a cisteren s mlékem. Ale naštěstí to jelo

Obrázek
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

To je Rozvadov Brno z Plzně do Humpolce?
Kdyby tam byla FUNKČNÍ dálnice, tak by to bylo na 2h... [-(
Bohužel severní obchvat Phy bude nejdřív za nějakých cca 12let +zpoždění takže... x_x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od EL_XEL »

driver píše:To je Rozvadov Brno z Plzně do Humpolce?
Kdyby tam byla FUNKČNÍ dálnice, tak by to bylo na 2h... [-(
Bohužel severní obchvat Phy bude nejdřív za nějakých cca 12let +zpoždění takže... x_x
JJ, přesně tak. Po dálnici jsem tam dokonce i chvíli jel, nějakej kousíček na ČB myslím. Ono pokud by tam byla funkční dálnice, tak tam budu jezdit a nebudu to jak debžon objíždět přes Prahu, žejo.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od jerry »

Ale je tam pěkná krajina a jelo to pořád, to je důležité ;) Což se o dálnicích v CZ říci nedá. Já se v CZ dálnicím vyhýbám programově, výslednou průměrnou rychlostí nelze považovat za dálnice. Na druhou stranu je pravda, že z Plzně někam na východ prakticky nejezdím. Jen párkrát do roka do Prahy, ale to jedu v klidu po státní. A často ve výsledku rychleji než ostatní po D5, o to už se kamionáři postarají, denně to některý vyválí :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

No že se dřív jezdilo lépe je ohraná písnička, ale i když se v září silnice vyčistily od klobouků a v říjnu už jsou doma všichni dovolenkáři s loděmi a kempy, pořád doprava všude vázne.
Dílem stavbami, třeba mě naprosto irituje příkladně jeden za všechny, z HK na Jičín v Hořicích ten most, to má být vtip? x_x
Dílem busáci co jedou 50 město ale 60 mimo město, sice sjedeš z dálnice, protože ji objedeš efektivně bundeskama, ale tihle fešáci blokují za sebou klidně 10kamiónů a 10 osobáků, co je nemohou předjet a táhneme se jak smrad ~x(
Dílem zoufalou dopraví infrastrukturou, všude červená, všude kruháče, na každém rohu. Obchvaty sjezdy, nadjezdy, podjezdy, jsem neviděl ani nepamatuji, to je snad jen ve filmu a na západě, ne? :ympray:
Nedivím se, že slabší povahy vyšilují, aby kolabovala doprava mimo metropole mimo špičku na každé druhé bundesce, to je fakt na mašli [-(
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od zde. »

driver píše:Dílem stavbami, třeba mě naprosto irituje příkladně jeden za všechny, z HK na Jičín v Hořicích ten most, to má být vtip?..

Zrovna objížďka toho mostu mi přijde vyřešená dobře, na to že tam vůbec není a jaký je v místě hustý provoz způsobí omezení jen v řádu jednotek minut.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Někdy se ale zadaří - v úterý jsem byl hodit oko na chcípající Strojírenský veletrh v Brníčku a D1 tam i z5 úplně na pohodu. Až jsem koukal...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

zde.: narážka byla na to, že to tam staví neúměrně dlouho, né na provedení objíždky.
Bob: Nevěřím, zázrak :-bd
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od zde. »

No strhli to někdy koncem dubna, podle mě jsem byl mezi posledními auty, co po něm jely, ČT zrovna natáčela reportáž :D Ale co obnáší stržení takového pětisetmetrového mostu a jeho opětovné postavení popravdě netuším :-)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

Já si vždycky dám na Benzině plnou tam je cena top, hlavně kafe největší, když už tam musíš brzdit a pak přeběhnu pro tašku trubiček a jsem happy.
Kdy to má být fertig ten megamost, nevíme?
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět