Scala

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Nomadtruck
Autoškolák
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 04 črc 05:58

Re: Scala

Příspěvek od Nomadtruck »

Přesně, proto lepší mít combi, dobře vypadaji (aspoň teda některé) a právě pro nutnost jen několikrát v roce ho použít
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Scala

Příspěvek od Stepan »

já si myslim, že ještě lepší by bylo mís SUV Duster. To pak člověk dokáže přivézt lednici, ikdyby nedejbož třeba nasněžilo.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Nomadtruck
Autoškolák
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 04 črc 05:58

Re: Scala

Příspěvek od Nomadtruck »

honziss píše:
Nomadtruck píše:Protože dnešní lednice se už pokládat můžou.. A když ti klekne v pátek večer, tak si ji zajedes koupit hned a nemusíš čekat a vše rozmrazovat do úterý pač to v pondělí dovézt nezvladnou ;)
Do electrowoldu vlezes kdykoliv, vyberes, zaplatis, priplatis 500kilo a ten stejnej den ti ji dovezou, rozbalej, zapojej.

Ale co kdybych jednou potreboval.... x_x
Já bral větší TV a v electroworldu mě řekli že nejdřív až druhý den odpoledne..
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Scala

Příspěvek od Jaggie »

Stepan píše:já si myslim, že ještě lepší by bylo mís SUV Duster. To pak člověk dokáže přivézt lednici, ikdyby nedejbož třeba nasněžilo.
vis, ze je to psychicky nemocny clovek, tak ho radeji moc nekrm, nebo zacne trollit B-)
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Scala

Příspěvek od honziss »

Nomadtruck píše:
honziss píše:
Nomadtruck píše:Protože dnešní lednice se už pokládat můžou.. A když ti klekne v pátek večer, tak si ji zajedes koupit hned a nemusíš čekat a vše rozmrazovat do úterý pač to v pondělí dovézt nezvladnou ;)
Do electrowoldu vlezes kdykoliv, vyberes, zaplatis, priplatis 500kilo a ten stejnej den ti ji dovezou, rozbalej, zapojej.

Ale co kdybych jednou potreboval.... x_x
Já bral větší TV a v electroworldu mě řekli že nejdřív až druhý den odpoledne..
Ja si zaplatil tohle, prijeli domu asi hodinu po me a bylo to o vikendu kdyz nam umrela lednice..

https://www.electroworld.cz/komfortni-d ... jny?n=2420
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Nomadtruck
Autoškolák
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 04 črc 05:58

Re: Scala

Příspěvek od Nomadtruck »

Combi je několikrát v roce potřeba a někomu se i líbí..
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Scala

Příspěvek od jirka87 »

Diskuzí o převozu lednice s tímto neužitečným idiotem podporujete vy všichni to, že to vlákno bude za chvíli přesně ve stejném stavu, jak jiná vlákna, kde tento pacient zběhlý z léčebny působil...

Tady je alespoň (když už teda něco píšu) report z NCAP. Detaily samozřejmě až po stažení PDF

https://www.euroncap.com/en/results/skoda/scala/37576

A zajímavá kokotina hier :-D https://auto-mania.cz/chcete-mit-na-pat ... i-problem/ Ale já myslím, že Scala je v pořádku. Zajímalo by mě, zda by Škoda přistoupila i na Srala, ale těžko říct :)) =)) Jenom čekám, kdy se vyrojí ve městech gang s písmenky "R" koupenými ve Škoda Auto, silonovým vlascem a začnou měnit "C" za "R". Ruku na srdce, asi by majiteli chvíli trvalo zjistit, že se udála na kufru nějaká změna =))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Scala

Příspěvek od pavproch »

Fčíl sem jel delší dobu (obec, předpisově) za Scalou v šedé a měl čas si ji zezadu důkladně (poprvé) prohlídnout a teda.... prdelka stylisticky (přechod prodlouženého okna do světel a prdelky s nápisem Š K O D A) katastrofální, mému woku na blití.... :vomitting smiley:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Scala

Příspěvek od ctrl_j »

To jde objednat i bez toho prodlouzeni
Přílohy
Srovnani bez / s
Srovnani bez / s
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Scala

Příspěvek od pavproch »

Aha, to sem nevěděl, jak píšu, scalu sem si prohlížel poprvé. Bez toho prodlouženého skla je to IMHO mnohem lepčí.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět