Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Update

Právě sem dostal maila, že místo zpátečního přímého zrušeného letu ČSA BHX-PRG může použít (a samozřejmě teda použije) let KLM BHX-AMS-PRG bez jakéhokoli příplatku/poplatku. Novou letenku ešče nemám v ruce, ale esli bude a fuckt bude zadara, tak smekám. ^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od vonkreuz »

Protože ČSA a KLM jsou v jedné letecké alianci.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Právě sem dostal maila, že místo zpátečního přímého zrušeného letu ČSA BHX-PRG může použít (a samozřejmě teda použije) let KLM BHX-AMS-PRG bez jakéhokoli příplatku/poplatku. Novou letenku ešče nemám v ruce, ale esli bude a fuckt bude zadara, tak smekám. ^:)^
Tak jo, novou/jinou zpáteční letenku (z UK do CZ před vánoci) už má junior v mailu a opravdu bez jakéhokoli požadavku na (dodatečné) peníze. Myslete si co chcete, já to ale tady v banánistánu považuju za významný úspěch/pokrok, že vynucená změna letenky NEznamená dodatečné požadavky na (moje) peníze. Za mě teda :-bd pro ČSA.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:
pavproch píše:Právě sem dostal maila, že místo zpátečního přímého zrušeného letu ČSA BHX-PRG může použít (a samozřejmě teda použije) let KLM BHX-AMS-PRG bez jakéhokoli příplatku/poplatku. Novou letenku ešče nemám v ruce, ale esli bude a fuckt bude zadara, tak smekám. ^:)^
Tak jo, novou/jinou zpáteční letenku (z UK do CZ před vánoci) už má junior v mailu a opravdu bez jakéhokoli požadavku na (dodatečné) peníze. Myslete si co chcete, já to ale tady v banánistánu považuju za významný úspěch/pokrok, že vynucená změna letenky NEznamená dodatečné požadavky na (moje) peníze. Za mě teda :-bd pro ČSA.
To co popisujes je ale uplne normalni :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Neska v ta3 - kopíruju z OF.cz
pavproch píše: .... ukázněná turistika (čti po turznačkách - všední den, čili by to mělo být relativně bez lidu) BielaVoda-Brnčala-Sfišťovka-Skalnaté-Lomnice.
Jaxem řekl, taxem učinil, ale kuleno mi to skoro překazilo - bolí, no. Jinak odhad "bezlidu" byl správný - mezi Brnčalou a observatoří nad Skalnatým sem potkal jedneho člověka.

Hezké to bylo, pičasí akurváth na turistiku - proti kopcu v chladnu (pod Brnčalou aji jinovatka byla, pod Svišťovkou sem si i na sních šlápnul), potem na ostrém, ale ne-nepříjemně horkém slunku. Quli protestujícímu kulenu ale sem ze Skalnatého zbaběle utek dolů do doliny lanoffkou.
pavproch píše:A jezdím po ta3 sockou, ....má i nevýhody ....
A perlička - (dočasná) výhoda socky, kde bych ji nečekal - težka ze Smokovce na Poprad má říjnovou výluku, místo ní jezdí náhradní aftobusy . A zatímco težka má zastávku straaaaaašně daleko, aftobus mi zastavuje přímo před vchodem. \m/
DSC_0011.JPG
DSC_0012.JPG
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Jaggie »

prvnich par dni a nemuzu si vynachvalit svuj novy ONEPLUS 7... :)]
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

moje poslední zkušenost i One+8 je taková, že mezi čočku foťáku a sklo, se neustále dostával prach, který pak dělal bordel na fotkách...reklamovalo se to snad 5x a nakonec FUCK OFF.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Abych si furt enem (pracovně) nestěžoval (viz stěžovací vlákno): za deset let, co mám firmu, se teprve podruhé opakuje situace, že máme nasmlouvanou práci na !rok! dopředu (normální stav je tak 3-4 měsíce dopředu max) za což děkuji všemu a všem. Prozatím se teda depréze-krize, jak s ní furt straší ve zprávách v telce, pro nás nekoná.... což ovšem vůbec neznamená, že se to ještě nemůže změnit, že... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od ctrl_j »

„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Kavis »

Jaggie píše:prvnich par dni a nemuzu si vynachvalit svuj novy ONEPLUS 7... :)]
Ctvrty mesic mam OP7pro a taky jsem moc spokojeny. Po OP5 jsem mel chvili Huawei mate20pro a neumel jsem si zvyknout na ten jejich emui, tak jsem ho po dvou mesicich prodal a sel zpatky do OP.

ŘBob: oneplus 8 neni, nepletes si to s necim? Ted nedavno teprve predstavili 7T a 7Tpro.
Odpovědět