Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Dneska jsem byl u doktora.
Za poměrně důležitý, pojišťovnou nehrazený, zákrok mi zajebali takový číslo, že se mi udělalo nevolno.
Asi půjdu dát rozhovor do DVTV.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

Jak se D1 z Ovy na PL propadá, tak ten nový úsek D1, okolo Přerova, staví ještě hůř.Tam se to propadá, ještě to ani neotevřeli :))


Rudná OV se může dostavět, včera to odklepli. V Roce 69 to vyprojektovali, 2020 otevřou. Bravo Soudruzi. :ymparty: =))
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

V tom našem chaosu, můžeme být rádi, že se to vůbec povedlo domluvit.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

Skanska už má i plán, jak praskliny odstranit. „Byla provedena pasportizace trhlin, diagnostika a je navržena oprava pomocí zalití trhlin epoxidovou hmotou, která trhlinu zacelí a slepí,“ sdělila Mitošinková.
Hezka manipulace. Praskliny se tim samozrejme nijak neodstrani. Pokud by to bylo lokalne na jednom, dvou mistech da se k tomu pristupovat na zpusob nahodneho jevu. Pokud je to na stovkach metru a po obou stranach, tak je vcelku jasne, ze to je systemova zalezitost.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

voda+mráz a bude veselo panečku x_x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:
pavproch píše: Stěžuju si na paypal.

Potřebuju rychle něco koupit na ebay (firemně), taxi na paypal pošlu CZK z firemního účtu, abych to moh zaplatit paypalem a ti debilové to poslání peněz vyhodnotili jako "podezřelou" aktivitu a paypal účet dočasně zablokovali. Kurwy.

Taxem to musel zkusit odblokovat, ale to trvá, takže sem stejně nakonec ten nákup platil kartou, bo to strašně spjechá. :twisted:
I po třech dnech po nahrání požadovaných dokundamentů stále zablokováno. Kurwy.
Pokračování: poté, co sem jim zaslal všechny požadované dokundamenty, mi neska přistál mail, že "denied" a že mi/nám tam ten účet na 180dní zablokovali a pak že mi pošlou instrukce, jak je vybrat.

KURWY, KURWY, sou to KURWY. Tfuj.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1937
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

To už je na žalobu, aby člověku na půl roku zamezili manipulaci s jeho vloženými finančními prostředky čistě na základě přijaté platby, kterou nikdo nerozporoval nebo nenahlásil jako podvodné jednání atd., je naprosto nepřijatelné.
Velmi by mě zajímalo, jakým způsobem vám zdůvodnili své jednání a svévolné zablokování vašich peněz, respektive na základě jakých KONKRÉTNÍCH FAKTŮ účet zablokovali.
Snažil bych se získat co nejvíce informací, a pokud bude jednání neúspěšné (i přes případné výhrůžky žalobou), obrátil bych se na právníka.
Asi ty mrdky zákeřné potřebovaly bezúročnou půjčku na půl roku, jinak si to nedokážu vysvětlit. A to se vyplatí. :ymsick:
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne stř 25 zář 17:58, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Btw, ty čipy (io čili šváby), co sem platil tou kartou místo zablokovaných peněz, neska přišly. Bez cla a DPH. A bez faktury, to zas bude radosti u naší účetní.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

napis predajcovi spravu ze potrebujes fakturu a on ti ju posle...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Nebylo to poprvé, co sem ty čipy od nich kupoval a ještě nikdy (ani po výzvách) fakturu neposlali....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět