Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Co dělat s polovodičem, který jede na prostřední čáře, když je předjížděn zrychluje a pak troubí a klepe si na hlavu, když se chci zařadit? Popovídat si s ním na nejbližší ČS. Prvně mně začal tykat, ale asi nečekal tak ostrou reakci. Paní pokladní se pak tázala, pročpak jsem na něho tak řval..
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

Sa cudujem ze vobec zastavil
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Zas na druhou stranu, co si od diskuze s podobným exotem slibovat... já bych se kvůli takovému nezdržoval.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Kdybych netankoval, žádná diskuse by nebyla. A tankovat jsem bohužel musel.
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od northwind »

Nevim jestli to tu už někde zaznělo, ale já se až dneska dozvěděl od jedné známé, která si pořídíla hybrida s vidinou bezstarostného parkování v Praze na modrých zónách, že to už Praha zas zrušila a už to bude platit jen pro čistě elektroauta :D Hybridy mají snad ještě jeden rok a pak konec. Takže to už hybrida jako druhý auto do rodiny nechci (stejně jsem to nechtěl, ani žena).
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Zajda »

Pokud jsem někdy uvažoval o POV od ČPP, tak teď už nebudu. Musel bych se stydět kdybych někoho naboural a on pak musel snášet takové jednání při uplatňování škody.
Opakovaně se mi snaží vnutit rozpočet, třeba se slovy že "mají poznačené že jsem si ho vyžádal", stále odmítám s tím že jim nyní ani nebudu sdělovat číslo účtu. Kolik by mi vlastně nabídli se obtěžovali napsat až na důrazně písemné vyžádání. Normálně bych se asi měl nechat překvapit co mi svévolně pošlou na účet. Každopádně jde o částku, za kterou by mě i garážnik poslal do řiti. Zdaleka ani ne polovina co naskákala likvidátorovi v aplikaci na tabletu.
No, to teda ne pánové.
《》
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Pokud jejich cenotvorba odpovídá striktním postupům při vyplácení náhrad, neměl bych morální problém. :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Zajda »

No, každopádně si pro jistotu půjčím náhradní vůz až to přistavím v autorizáku, ať vyvážím bilanci.
《》
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

Jeden jediny incident co jsem kdy resil byl s CPP a nemuzu si stezovat. I kdyz se opravovaly jen skrabance z tukance do stojiciho auta, tak proplatili i nahradni vuz bo servis si na to vzal tyden.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Od r.2011 u nich pojišťuju a žádný problém.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět