VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

Třeba šlo o klouboučníka a vášnivého smskáře v jednom. Pak může i ďábelská rychlost 30 km/h být zmrtící. 8-x
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: VZKAZY

Příspěvek od rhinos »

No smrt jsem z toho mel skoro ja :)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Takže mi chce někdo namluvit, že to stříbrné Infiniti s RZ: CD8 INFIN, řídí bez ŘP?? Potkávám ho v Pze docela často za volantem.
https://www.super.cz/658160-34-je-pro-n ... dicak.html
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

Na řidičák sere Bílý Tesák, proč by se selebřiťky zabývaly takovými povrchnostmi.
Čerty sranou, dokud jezdí slušně, neomezuje a neohrožuje, nemám s tím osobně problém. Pokud ho zastaví doleváci, bude mít problémy on, ne já. Třeba u federativních velkých bratrů v Jů Ass Ayy taky řídí děcka od 16 a svět se zatím jak se zdá nezbořil.
A pokud dojde ke srážce, bude mít bulšitvárek o čem po týdny referovat, a statisíce mzdových nevolníků a důchodců se budou mít čemu jízlivě pošklebovat a zároveň velmi hodnotný námět k hovoru, jak jsou ti selebřiti, kvůli kterým si denně/týdně kupují strakaté bulvární papírové výplachy mozku, mravně zkažení. :ymparty:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

nevěřím, že jezdí bez ŘP, protože často parkuje u Karlova náměstí na zákazu zastavení na blikačkách, kolikrát i hodinu nebo déle... A potkat tam pochůzkáře od MP tam není problém.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: VZKAZY

Příspěvek od Zajda »

Nějaký osel mi zramoval EP3 Type-R na parkovišti před domem a ujel, rok se vychytávala po servisech, týden jsem s ní jezdil na dovolené, den stojí před domem a zas konec...
《》
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

@řB Předpokládal jsem, že jde o teenagera v rozmezí 15-17 let, který ještě nemůže řídit kvůli věkovému omezení.
Televizní stoky už cca 10-15 let nesleduju a četba strakatých bulšitvárních periodik nikdy nepatřila k mým koním, takže mi to podivně znějící jméno vůbec nic neříká. Na odkaz jsem pro jistotu nekliknul, abych těm hyenám nezvyšoval popularitu a nezasíral si historii procházení balastem.

@Zajda Vždycky můžete jít strávit čas (s největší pravděpodobností ale zbytečně) na polízejní služebnu a podat tč na neznámého zmrda, ovšem bez videozáznamu nebo svědků události to bude nejspíš založeno do archivu na věčnost. Nebo se před tím poraďte s někým znalejším polízejních postupů (řB?), jestli to má vůbec smysl. :-?
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: VZKAZY

Příspěvek od Zajda »

No, já se to dozvěděl od PČR, kterou kontaktoval náhodný svědek.
Nakonec místní PČR ve spolupráci s dopraváky kupodivu našla viníka a dostala ho i s autem zpět na místo nehody.
Paní Hans Krtkovičová ve své postarší ředkvičce si údajně ničeho nevšimla (rohem svého zadního nárazníku mi procouvala asi 10cm hluboko do boku auta). Tak snad to odnesla jen plechařina blatníku a plasty kolem, ne nosníky.
《》
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

No pozór, PČR sbírá plusové body, to chce přípitek! (půlprocentním "pivem") :ymparty:
prý "paní Hans Krtkovičková ve své postarší ředkvičce" =))
To jsem fuckt neměl tucha, že se po silnicích pohybují hluchoslepé antropomorfní krtkyně řídící - byť pochopitelně dost kuriózně - pojízdné obstarožní ředkvičky. Nepadlo vám omylem do šláftruňku pár kapek LSD? @-)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

MUDr. Nešpor ovšem nedoporučuje a to nejenom 0,5% pivo, ale dokonce ani nealko pivo!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět