Konektory na Ford Mustang GT 2015

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
podlu
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05 zář 05:36

Konektory na Ford Mustang GT 2015

Příspěvek od podlu »

Ahojte, mám na Vás velkou prosbu. Přivezl jsem si lehce bouraný Ford Mustang GT (USA), r.v. 2015 z Německa, kde bylo vozidlo také poprvé původně přihlášeno. Bylo bouráno na levou a pravou část, kdy byla poškozená přední světla. Bohužel je mi záhadou proč to tak udělali, ale odstřihli některé konektory od světel po bouračce. A to jak od hlavních, tak i od mlhovek, popřípadě parkovaček. Nechali pouze některé (viz. fotky). Světla už mám objednána nová, ale bohužel nevím, kde a jak mám sehnat nové konektory, které bych nasadil na původní svazek. Po vznesení dotazu do Fordu mi bylo řečeno, ať si koupím nový svazek. Je z Vás prosím někdo schopný mi poradit, jak jednotlivé konektory sehnat, popřípadě jestli nesedí z nějakého jiného modelu, který je u nás dostupnější? Předem mockrát děkuji.
Přílohy
20190904_165938.jpg
20190904_165905.jpg
20190904_165858.jpg
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Konektory na Ford Mustang GT 2015

Příspěvek od 970ka »

Oslovil bych kluky,co servisují a zabývají se USA kárama,určo budou vědět,myslím,že je to prkotina.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Konektory na Ford Mustang GT 2015

Příspěvek od janjan »

Nejsem sice elektikář, ale selský rozum hovoří jasně. Konektor jen rozděluje všechny dráty kabelu do příslušných pinů. Pokud se jedná jen 2 dva kabely, kdy na konci jednoho je konektor samec a na konci druhého samice, lze jednoduše zaměnit obojí tak, aby to do sebe pasovalo, ne?
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Konektory na Ford Mustang GT 2015

Příspěvek od Spectral »

To ano, ale vznikne tím bastl, který se pak leckdy stává komplikací při následném servisování (pro člověka, který neví, k čemu tam došlo, to bude i značně matoucí). Toto bych si nechal jako poslední možnost.
:ar!
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Konektory na Ford Mustang GT 2015

Příspěvek od 970ka »

Ten protikus půjde normál koupit.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Odpovědět