Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:Jenom abych si to ujasnil.
Vy všichni tady jezdíte dálniční přesuny striktně 15:45 a u toho si neodkládáte loket na okno ani na loketku? Jop, určitě ;;)
Samozrejme! Teda aspon vetsinou.. ;;)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Příspěvek od ctrl_j »

Zive si pamatuju, jak jsem se tesil na prvni auto s loketkou, ted ani pomale nevim ze nejakou mam. Nepouzivam.
A loket na okno? LoL, proc?
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Příspěvek od Jaggie »

řidičBOB píše:Přeceda: přesně tak! :D
na trasy s mirnymi zatackami by mohl postacit tenhle zlepsovak

Obrázek
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Příspěvek od janjan »

ctrl_j píše:Zive si pamatuju, jak jsem se tesil na prvni auto s loketkou, ted ani pomale nevim ze nejakou mam. Nepouzivam.
A loket na okno? LoL, proc?
přesně! ono je to pak vidět i mimo auto, jak jsou ze sezení v autě tyhlety chodící skoliózy křivý, ale když to někomu přijde pohodlný :ymhug:
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Příspěvek od Stepan »

křivej bych byl, kdybych si ji dával na dveře. Na okno to mám tak akorát :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Příspěvek od ctrl_j »

PRO-level jsou jedinci kterym leva ruka zvenku planda podel dveri, tomu uz nerozumim vubec.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Příspěvek od janjan »

to zdaleka není pro-level, protože v tý levý venku chybí cígo a v pravý ještě telefon, volant stačí držet kolenem přece...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Příspěvek od Lachende Bestien »

Haha, slípka na volantu to řeší nejlépe. :-bd Horší bude, když se zrovna rozhodne, že se jí chce na velkou, a promptně své rozhodnutí zrealizuje.
Ovšem ti největší drsňáci řídí prostředním údem, aby měli obě ruce volné k psaní sms a surfování na netu, balení a kouření cigaret, jídlu a pití aj. při řízení esenciálním aktivitám. (*)
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Příspěvek od jerry »

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/pr ... zpusobuji/

Proto se vyhýbám všem elektronickým "zlepšovákům", pokud to jen trochu jde. A ještě většinou 2x ušetřím. Jednou peníze a podruhé nervy :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Nové VW - "věnujte se prosím řízení"

Příspěvek od bojler »

petr_riha píše: Navíc nejde o nevěnování se řízení, ale o styl držení volantu, který mám s 45 tisíci ročně prostě jiný nez 3/4 na 3 (za nás se učilo ještě "za 10 dvě").
petr_riha píše:Jsou i lidi, kteří za ním můžou normálně ergonomicky sedět jako lidi a přesto zvládají řídit jednou rukou, protože to tak je nejen bezpečné, ale navíc i pohodlné.

...

Až budeš mít něco najeto, tak povídej.

...

jak je možné, že s totožným stylem jízdy mám za sebou 14 let za volantem, skoro 700 tisíc km vč. dálek, města (Pražák) a to vše bez nehody, bez velkých krizových situací, atd...?
1. v roce 2005 se volant držet nahoře učilo těžko a když, tak v dost pochybné autoškole
2. bez velkých krizových situací dle mého názoru najet 700 tis. km nejde, na silnici není člověk sám a i kdyby byl svatý, na cestě je spousta jiných
3. v té velké krizové situaci bys právě zjistil, že jedna ruka je ti na hovno
4. ne, vždycky správně volant taky nedržím, ale aspoň nemám kecy jak starej páprda "až budeš mít najeto to, co já nacouváno..."
Odpovědět