Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Jana „Venezuela“ Malacova píše:Jinak si myslím, že bychom měli jít cestou zrušení jiných daňových výjimek, například zrušením odpočtu DPH u luxusních aut. Už jsem o tom s paní ministryní mluvila. Jenom v prvním čtvrtletí roku 2019 se do České republiky dovezlo – a je na to sleva na DPH – 24 aut značky Bentley, 21 Ferrari, 113 Jaguárů, 19 Lamborghini, 19 Tesel a 1716 luxusních BMV. Odhadujeme to na úspory okolo 2,5 miliardy korun. To je pro nás jasný kandidát na zrušení daňové výjimky.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

Že by paní Závist...
Bez bodů
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Já se nejvíc posral z toho, jak říkala, že není rozhazovačná, protože při studiu musela pracovat 20 (!!) hodin týdně, aby vyšla s penězi, takže má šetření v krvi. =))
Při studiu dělat jenom 20h týdně, tak se buď uchlastám nebo ukoušu nudou.

E: ještě by mě zajímalo, co v tom Německu studovala, když BMW napíše s jednoduchým V.
A nemyslím si, že Maláčová jede v Závisti. Její životní standard (osmiválcovej služební bavorák, bydlení na Praze 1, 100k+ výplatu v práci s prakticky nulovou odpovědností, absolutně volnou pracovní dobou...) si může dovolit tak 1% ze všech těch zlých kapitalistů. Dělá to, co její voliči chtějí.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

Já si zase nejinak myslím, že už jsme se dávno měli vydat cestou zrušení platů politiků z vybraných daní/výpalného.
Pokud o sobě "profesionální" politici tvrdí, že jsou schopni "zodpovědně a poctivě" manipulovat se svěřenými penězi statisíců či milionů lidí, pak nutně musí být naprostými mistry v jejich vydělávání a množení.
Jinak by přece logicky nebyli schopni se svěřenými prostředky rozumně nakládat - jak taky bez zkušeností s vlastní prosperující velkou firmou hospodařící bez jakýchkoli dotací.
Na jejich platy, kanceláře, energie, vybavení, asistenty, auta atd. se určitě velmi ochotně budou každý měsíc skládat jejich voliči a loutkovodiči přímo na jejich transparentní účet. :!!
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

já už se nesměju :D

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/na ... r-40294408

vychází mi z toho jedna ne moc úspěšná hokejka s platem ministra a 50 nových státních zaměstnanců ;)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

Zasloužilé ochotnické chasníky z agresivního hokejového divadla pro otupělé a věčně přiožralé masy mzdových nevolníků je třeba ocenit solidní "trafikou", to dá rozum.
Při zdejší extrémní míře zdanění nebude s vydržováním dalších pár desítek nesmírně užitečných a pro správný chod byrokracie zajisté nezbytných státních zaměstnanců nejmenší problém. :ymapplause:
Ještěže se v Chechlandu dlouhodobě řídíme tak moudrým pravidlem, které zní: "Úředníků není nikdy dost, protože zdroje tu jsou!"
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Politický koutek

Příspěvek od Zajda »

Ohledně poslaneckých a ministerskych platů - pokud by na těch postech seděli lidé kteří by tam být měli když rozhodují o využití stovek miliard státního rozpočtu, kolem 100k měsíčně je ještě hodně málo. Že místo nejlepších odborníků svých oborů je to spíš banda kyvajicich budižkničemů a prostitutů je věc druhá.
《》
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

To je ale problém celé správy, že nezaplatí skutečné odborníky a za malé peníze tam jsou herci, sportovci a lepší fešáci x_x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Zacina se psat nova kapitola…
Bloomberg píše:Exxon Mobil Corp. is poised to drop out of the S&P 500 Index’s 10 biggest companies for the first time since the index’s inception some 90 years ago, the consummation of a long-term trend of tech titans replacing industrial giants in the top ranks of U.S. stock market.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Mě by upřímně zajímalo, jak teda funguje ta nezávislá justice, když se nějakej poslanec může koukat do vyšetrovacích spisů ;))
Přílohy
Screen Shot 2019-09-08 at 00.40.04.png
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět