Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

pavproch: Já bych v tom viděl hlavně stárnutí. Armstrong po chemo vyhrál 7x Tour, ale holt mu nebylo pade a víc. Po pade je znát každý rok. Mohu plně potvrdit :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jirka87 »

Včera trasa Plzeň-Tábor-Humpolec. Ve své podstatě celá trase nádherná. Silnice dobré kvality, cesta mě baví, kopeček nahoru dolů, zatáček plno...

To celé by bylo skvělé víkendové svezení, kdyby se nenašlo asi milion buzerantů, co jezdí 70 v obci i mimo ni, kamiony, které jezdí v zákazu a idioty, kteří okamžitě zpomalí na 60 jakmile začne trochu poprchat a za tmy jezdí i s úplně novými auty, které svítí v podstatě "za roh" 80kou maximálně.

Nemohu si pomoci, jsme národ řidičských diletnantů, neumětelů a pitomců. Nepotřebuju jezdit mezi vesnicema 150. Ale pokud je tam 90, tak jeďte do prdele alespoň těch 90.

P.S. pro ŘSD : rozkopat 60Km úsek mezi Humpolcem a Velkým Meziříčím je super nápad. Zvláště pokud na celém úseku stojí dohromady asi 6 strojů, 11 dělníků a z toho 4 dělníci mají od lopaty strup na bradě,jak se celý den opírají a zbytek močí nebo svačí a tyto činnosti mezi sebou cyklicky střídají. Do prdele už fakt...O rúzných omezeních u Plzně, které je tam už 2 roky ani nemluvím. V životě jsem tam neviděl za 2 roky dělníka, nebo nějaký stroj, zato kužely a zúžení je tam pořád.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

ad uzavírky, zúžení, pracovní tempo českých dělníků na silnicích
Zlaté české ručičky aneb práci čest a rukám klid. :ymhug:
Naučili jsme se tady v době "se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak" práci mistrně flákat a předstírat a tyto "užitečné" dovednosti předáváme dalším generacím.
S Americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak! **==
Btw. před pár dny jsem se díval na stavbu nejvyššího mostu na zeměploše v Čaj-ně; ta gigantická stavba jim trvala 3 roky. Dělat to Che-shi, nedokončili by to ani za 3 století. :@) :ymapplause:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Ten druhý odstavec se opakoval i dnes. Koukal jsem jak blázen, co všechno jsou řidiči opravdu schopni provádět :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jirka87 »

Lachende : to je podle me mylka. Ti lidi by delali kdyby je tam nekdo poslal a tu praci po nich kontroloval. Vzdycky si vzpomenu na Pošvářovou...jenzetakhle se u Plzne nadrbaly uzavirky,asi ze je tam nevyhovujici stav (nevidel jsem nic takoveho) a proste se to bud reklamuje (coz RSD mistrne projebava) nebo na to nejsou prachy ted hned (?).

Ze se D1 na Ostravu udelala tak,ze podkladovy material ani nikdy neopustil lom a jezdime na asfaltu polozenem na drevu, stavebni suti a pneumatikach se raky vyresilo na (dnes uz) 2 nebo 3 roky uzavirkou a cedulema "nerovnosti na vozovce' a omezenim na 60km/hod.

Byl jsem pred 3tydny na skok na severu Polska u Baltu a muj spolujezdce byl chudak. 2000km jsem mlel porad dokola - "takovych cest se u nas nedoziju". A to je mi neco pres 30.....pro kamiony obri odpocivadla, na pumpach i hriste pro deti,sprchy ZDARMA a ciste!!!!

Nebyl jsem ve Francii,Belgii,Spanelsku,Svycarsku..Ale ze zbytku Evropy maji podle me suverenne nejlepsi dalnice Polaci. Chorvatsko pry dnes uz taky dobry,ale tam jsem nebyl 18let..
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

V PL nastává problém, pokud z té dálnice sjedeš.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

V pl to je vybazene tym ze mimo dialnice to je peklo... Radsej 100km po dialnici ako 40km po okreske
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jirka87 »

I nektere okresky opravuji. Ale rec byla o dalnicich. Zkuste se projet u nas po jiznich cechach...taky nic moc. Mame na hovno okresky i dalnice. Oni maji alespon super ty dalnice
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

To by mne zajímalo, kdo to schválil pro provoz a vydal k tomu příslušné papíry...
https://www.autosalon.tv/novinky/ridicu ... C2MTM7FJjc
Kontroly odhalily také velké nesrovnalosti v registracích těchto aut. Některá byla registrována jako klasické osobní auto, ale některá jako blíže neurčené lesnické a zemědělské stroje, tedy traktor nebo sněžná rolba. Policisté ale narazili i na šestimístný motocykl s pohonem LPG.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Sem už fuckt starý a zabetonovaný v pravěku. Už asi půl hodiny marně hledám vosu v záclonách, co mi tak pořád bzučí do uší a nenacházím ji. Protože venku někdo lítá s dronem.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět