Koupil sem phaeton 3,0tdi r.v 2005 ale píše mi chyby proč?

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Tomashalle3,0tdi
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 22 srp 01:55
Bydliště: Halle Salle

Koupil sem phaeton 3,0tdi r.v 2005 ale píše mi chyby proč?

Příspěvek od Tomashalle3,0tdi »

Ahojte koupil sem si phaetona kterého sem vždy chtěl ale píše mi chyby jako žárovka,motor,podvozek ale když se auto vypne a poté znovu nastartuje chyba je pryc? Auto než sem ho koupil asi 6 měsíců stalo vyměnil sem brzdy komplet náplně proste úplně vše co se dalo a proste zlobí má najeto 190000km. Po výměně oleje tak když se nastartuje tak par sekund mírně klepani než se olej vyměnil nedělalo mi to olej je daný co má být . Kdyby tu byl někdo kdo by mohl poradit byl bych rad Dekuju. Jinak diagnostika hlasi vše v pořádku nevím. DEKUJU TEM CO MI MŮŽOU PORADIT TOMÁŠ
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupil sem phaeton 3,0tdi r.v 2005 ale píše mi chyby pro

Příspěvek od 970ka »

Tak Phaeton je pouze pro odvážné jedince,svou komplikovaností a množstvím řídících jednotek je to největší kasička na světě.Pokud to jezdí,tak jezdi ,páč pochybuju,že tohle normální mechoš dá dohromady. To že to půl roku stálo také není dobré,třeba si to "sedne". :-) A s tím olejem bych nechal změřit tlak,zda je čerpadlo ready. A co říkají odborníci u VW ?
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupil sem phaeton 3,0tdi r.v 2005 ale píše mi chyby pro

Příspěvek od řidičBOB »

Tady není moc co radit. 970tka to shrnul na 100%.
Ani u VW z toho auta nejsou moc moudří, protože to nebyl prodejní trhák a v mnoha autorizovaných servisech, se s tím ani nikdy nikdo nepotkal ;-)
Pokud to jezdí, moc bych do toho nevrtal.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koupil sem phaeton 3,0tdi r.v 2005 ale píše mi chyby pro

Příspěvek od GeneHawkins »

Jaký přesně olej tam přišel?
Odpovědět