Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od vonkreuz »

#-o Dneska jsem viděl ukázkovou motorkovou autoškolu. Žákyně nízké boty, elasťáky do půl lytek, tenké ls tričínko, bez rukavic, otevřená přilba nez brýlí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Správně by jí neměl na výcvik pustit.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mattonecz »

2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Nebylo. Ale jak říkával jeden mjr.: kdo chce kam...
Jet tam, kam nevidím 150+ na moto, která v té zatáčce prostě nezabrzdí, je cesta na krchov jistá. Z toho prvního asi nezbylo vůbec nic.
V tomto případě je v tom řidič Golfu za chudáka, který se z toho asi jen tak nevzpamatuje.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mattonecz »

na navratudoreality to nekdo klikal snimek po snimku a je tam pry videt ze ten prvni se rozlit na prvocinitele.

v tom golfu ho to asi taky dost bolelo.

jinak si za to muzou sami kkti, ale ten druhej ho teda podle me mohl objet z prava
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Tys asi nejel nikdy na motorce 160 :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mattonecz »

Jen jako spolujezdec :D každopádně to vypadá jako že jen trochu brzdí ale jinak nic. Vzal to auta jen málo, lepší jezdec by to určitě dal.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše: kdo chce kam...
Mě by jen zajímalo z psychologického nebo psychiatrického hlediska, jestli lidi s nižším IQ dokáží vůbec posoudit, co je rizikové jednání respektive narážím na ten fakt, že jim adrenalin zatemní mozek, to je jistý dokázaný proces, a oni se pak neovládají a nemají pud sebezáchovy. Je to stejné jako když Tobě mikrospánek nebo únava způsobí spánek či kolaps, to se může stát snadno, akorát že Ty řekněme víš jak tomu předcházet a nedostáváš se do těch situací a denně na to organizmus trénuješ souborem kroků od vitamínů minerálů bílkovin amino atd a posilováním zdraví až po případné kafe po cestě atd...
Protože pokud by se jednoznačně ukazovalo, že třeba jednodušší lidi nejsou schopní vnímat rizika natož jim předcházet (ještě si dá birell+svíčkovou když jede celý den na moto do jugošky) tak by bylo příhodno automaticky pozměnit pravidla pro získávání oprávnění. Koně a auta co jezdila max 100 ještě benevolentní proces unesla, ale dneska to je na silnicích masakr.
Za pár dní jsem viděl pár mrtvol a uvědom si, že sice jsou tam, kde chtěli, ale zbyly po nich často opuštěné rodiny... Mi to v situaci, kdy si můžeš z fleku koupit moto s 250PS připadá děsivé. Na zbrojáky zpřísnit pravidla bylo snadné.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

mattone: blbost. Nedal. Motorka se na rozdíl od auta neřídí řidítky, ale náklonem. Čím rychleji jedeš, tím větší náklon potřebuješ. Vzhledem k rychlosti a času na reakci + provedení manévru, to bylo neproveditelné. Ani kdyby to byl Marquez.

driver: těžko říct... Já to mám jinak. Já už viděl tolik věcí na silnici, že se snad bojím jezdit střízlivý :)) Ale vážně - asi fakt neumí domyslet své jednání. Přitom jsou to elementární věci, zcela logické a předvídatelné.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět