Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

jj jak říkáš.. černý mi nevadí. pro mě cikán jak černoch :D dokonce jsem bydlel za rohem od čtvrdi kde se snad odjebal ten terorista.. nebo tam bydlel. Ale lidi jsou tam.. takový duchem mimo.
Uživatelský avatar
tommas
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: sob 24 kvě 11:20
Bydliště: B, CZ

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od tommas »

K tomu "salutování policistů" jak napsal řBob - jako oni se tady celkově nepředřou - silniční kontroly neexistují, kontroly na alkohol jsem taky nikdy neviděl - a podle toho to taky na cestách vypadá. Jediné co umí je schovat někde za svodidla nebo na most radar.
MG ZR MK2 105 - už není
Opel Astra J ST 1,7 CDTi - už není

Mazda 6 Wagon 2018 2,5 G194
VW Golf Alltrack 2022 2.0 TSI 4Motion
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Vytáhnu toto téma na chvíli z brusele: ve zdejší zkorumpovaně buranské lokalitě se jako skoro všude zběsile kácí a zalévá krajina betonem, abychom si pak mohli stěžovat hlavně na nedostatek vody nebo např. silnější větry atd.
Podobné ničení životního prostředí se děje prakticky všude, takže nic nového pod Sluncem. :ymsick:
Konkrétně ale se tady v posledních dnech realizuje vesmírně nutná stavba chodníku (stejně drtivá většina lidí jezdí toxickýma plechovkama, ovšem bylo třeba dohodit "spřátelené" stavební firmě pěkný kšeft ze státního) a jeden z ultimátních intelektuálů realizující tuto skvělou stavbu (panděro mu teče skoro ven z kabiny) už třetí den rozebírá bagrem se lžící po centimetrech pařezy javorů/jasanů mající v průměru cca přes metr za pronikavě řinčivých zvuků, jak se mu lžíce při každém záběru zasekává o pařez.
Kdybych toho nebyl očitým/"ušitým" svědkem, nepovažoval bych podobnou úroveň vymrdanosti za možnou. 8-x
Edit. O schopném přičmoudlém tenoristovi s explozivním temperamentem, který by realizoval na zdejších vypatlancích, si můžu nechat jenom zdát. :ymsigh:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Jak furt plácáš o těch toxických plechovkách - už jsem se ptal a zůstalo bez odpovědi, takže ještě jednou: ty nevlastníš žádné motorové vozidlo?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Z posledních let si vybavuju jen motorovou sekačku s pojezdem, 150ka 4takt.
Ale zapřisáhlým plechovkářem jsem byl 20+ let, takže tímto řekněme pichlavým termitem narážím i na své bývalé aktivity.
Ani nevylučuju, že se za pár let třeba k plechovkaření vrátím, i když vývoj v autoprůmyslu (nejen) v souvislosti z bruselními nesmyslnými limity a fízlocejní bukanýrské aktivity a la "skrytý dohled" (neboli ozařovat a kasírovat) a stacionáry spojené s rychlostním fetišismem mě od toho spíše odrazují. Nemluvě o mnohem důležitějších aspektech jako čistší a bezpečnější prostředí a neprožívání relativně intenzivního stresu při řízení plechovek v krchovem smrdících rychlostech, tedy cca 50-60 km/h a více. Samozřejmě zvyknout si je člověk schopen na cokoliv (co se míry stresu týče, aneb "co tě nezabije, to tě posílí").

Navíc je celkem jednoduché si mnohými auty nebo hlavně motorkami vyplavovat adrenalin. A není nad výstřely z výfuku při každém podřazení slyšitelné několik km - tím si doslova vynutíte pozornost širokého okolí, což (nejen) každý správný neurotik a frustrát ocení. :-bd
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Už jsem to někde vysvětloval - motorka musí být slyšet, protože není vidět a v provozu jí lze lehce přehlédnout. Tím neobhajuji ty, co kvůli tomu sahají k demontáži tlumičů, aby to víc řvalo. Na mých motorkách nic takového neproběhlo a vše by prošlo kontrolou i rakouských Polizei.
Nemohu si pomoci, ale někdo, kdo vede džihád proti alkoholu a toxickým plechovkám, bude mít asi víc mindráků a frustrací, než drtivá většina motorkorkářů ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Nejvíce brojí proti kouření, odnaučený silný kuřák, takže takový radikální postoj, lze pochopit.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Díky za pochopení. :ymhug:
Snažím se všudypřítomné pojízdné plechovky a jejich zvukové a vzduch kolem mně znečišťující projevy brát pokud možno s humorem, ale není to pravda úplně jednoduché; ať už jde o sazomeťácké kolenovrty bez filtrů/(většinou) starší náklaďáky vypouštějící z komínů pořádné porce jedů nebo třeba frustráty ve ferrari/lambu, kdy to při každém podřazení zní, jakoby někdo vypálil dávku z automatu. Nevím jak to vnímáte vy, ale k mé letní večerní pohodě zvuky připomínající střelbu z automatických zbraní někde v teroristánu opravdu nepatří. :-q
Edit.
Samozřejmě chápu, že lidé řídící maximálně uřvané motorky nebo vyřvaně žluté ferrari trpí vnímaným extrémním nedostatkem pozornosti od ostatních, tak se to snaží řešit jak umí. A jak jsem už zmiňoval, nástroje k vyplavování adrenalinu jsou to bezpochyby skvělé. :(|)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Já tedy nevím, kde žiješ, ale co popisuješ, nezažívám ani v Pze. Asi bych ma tvém místě požádal lékaře o změnu medikace.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

Řekl bych, že je vidět, jak jsou češi klidný národ.. jinak si neumím vysvětlit, že ještě nějaký ten plynovkář neskončil s dírou v čele. Jako tady ten adept

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/rid ... i-40293034
Odpovědět