Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Zdůvodňuješ to pěkně. On to přece Brusel s námi myslí dobře, že? Komunisti taky před rokem 1948 slibovali živnostníkům a sedlákům, že se není čeho bát. Zpočátku pěkně polehoučku a pak přitáhneme opratě.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Tak jestli tommas bydlí v Bruseli (podle vzoru prdel - copyright --pp--), tak se jeho názorům ani nedivím. Takových znám víc.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
tommas
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: sob 24 kvě 11:20
Bydliště: B, CZ

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od tommas »

Ano v Bruseli nyní žiju. A rozhodně nechci a nejsem ten, kdo by to měl nějak obhajovat. Bylo to spíš ohrazení proti tomu, že se některé věci podávají způsobem, který není pravda, viz to, že budeme muset všichni jezdit s nějakým nevypinatelným omezovačem apod.

Taky nejsem nadšený z toho, kam se zrovna automotive musí ubírat. Nesmyslné emisní normy a omezení, když problémy jsou jinde a samozřejmě i tyhle nově povinné funkce.
Už se velmi "těším" až si v roce 2022 nastoupíme do svého hybridu, nejdřív si budeme muset fouknout, nicméně kvůli té mentolce v puse poprvé ani tím testem na alkohol neprojdu, následně, když se podaří a konečně budu moci auto nastartovat, tak bude následovat složitá a dlouhá procedura vypínání všech možný asistentů a omezení, abych následně konečně mohl sám řídit. :ymapplause:
MG ZR MK2 105 - už není
Opel Astra J ST 1,7 CDTi - už není

Mazda 6 Wagon 2018 2,5 G194
VW Golf Alltrack 2022 2.0 TSI 4Motion
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

A jak se tam teď žije co se týká přistěhovalců?
Můžu si tam ještě pořád nechat bez obav tašku na sedačce v kabrioletu, když si jdu odskočit na pár min?
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

nikde jinde jsem neviděl tak divný a ošklivý lidi jako v Bruselu. To třeba Bělehrad nebo Sarajevo je oproti tomu ukázka západu.
Uživatelský avatar
tommas
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: sob 24 kvě 11:20
Bydliště: B, CZ

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od tommas »

Ono asi záleží ve které čtvrti. Někde je lepší ani nechodit a jak napsal Předseda, lidé jsou tam přinejmenším divní. :D Já hlavně pracuji v holandsky mluvící části a tady je to za mne ok, lidi jsou v pohodě. Naopak Brusel a celá Wallonie - no nejsem fanoušek Francie a jejich nátury + v té části se také vyskytuje většina neoriginálních Belgičanů.

Jinak v kabrioletu bych asi tašku nenechal, ale za sebe řeknu, že narozdíl od ČR by mi jinak třeba u hypermarketu nedělalo takovou starost jestli se auto opravdu zamklo nebo, že na zadním sedadle (klasického auta) jsem nechal nějakou tašku.
MG ZR MK2 105 - už není
Opel Astra J ST 1,7 CDTi - už není

Mazda 6 Wagon 2018 2,5 G194
VW Golf Alltrack 2022 2.0 TSI 4Motion
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

obrat "neoriginální Belgičan" mě pobavil. Nikdo aspoň nemůže říct že to je nekorektní označení náplavy :D
Něco podobného jsem nedávno četl kde se popisovalo že to udělal Švéd z Iráku ;)
Citroen C4 GP
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Předseda píše:nikde jinde jsem neviděl tak divný a ošklivý lidi jako v Bruselu. To třeba Bělehrad nebo Sarajevo je oproti tomu ukázka západu.
Nejen Brusel, ale i většina větších měst na západ od našich hranic je ztracena. V některých městských čtvrtích už vládu fakticky převzali, zbytek je otázkou jejich populačního růstu a dalších příchozích. A ty lidi nejsou jen divný a ošklivý, ale mají i zlý pohled a jsou líní. Nebo jste je viděli někde ve velkém makat?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

Hm tak u mě jednoznačně vede Brusel. Holka hezká tam nebyla snad žádná. Lidi nechodili oblečený jak trhani, ale styl oblékání a xichty.. chování.. prostě mi přišli jako divnolidi. Zkrátka nehezcí. Nikde jinde jsem nic takového nezažil. Itálie, Francie, Španělko, UK, Skotsko, Bosna, Srbsko a já nevím jaký ještě další státy. Dokonce i v Bělorusku byli normální lidi :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Já Brusel také hodnotím velmi negativně. Ani by mi tolik snad nevadilo, že 9 z 10ti lidí, co jdou proti mě z metra, jsou čmoudi. A ten jeden bílej pracuje v unijních strukturách :-)
Vasí mi tam chladnost a odtažitost, neosobnost.
Vůbec jsem z toho města jako celku neměl dobrý pocit.
Ale fajn je, že známý tam dělá vcelku vysoko ve struktuře, takže má i speciální RZ a to znamená, že může chlastat o 106, parkovat, kde chce, jezdit, jak chce a policajti mu jenom salutijí. Tím neříkám, že je to tak správně. Jenom mne to utvrzuje v tom, že tihle se sami pasovali do role nadlidí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět