Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Japa
Autoškolák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 13 kvě 18:09
Bydliště: Karviná

Re: Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Příspěvek od Japa »

Snowman000 píše:
Japa píše:Pánové, prosím o radu. Škoda, že toto vlákno zde nevzniklo dříve, koncem května jsem si objednával VW Allspace, byť v nejvyšší výbavě Highline a s dalšími cypovinkami za 180 tis., tak výhody DCC jsem nějak podcenil. Dříve než oslovím prodejce, myslíte si, že je ještě reálná šance změny kupní smlouvy a DCC tam přidat? Auto se bude vyrábět zřejmě až na podzim.
Malo by to byt este mozne...uzatrvaraju sa prave kvoty na koniec Septembra (Allspace je v tomto napred kedze sa to vyraba v Mexiku) a predajca by bol blby keby to neskusil.
Tak DCC bude, zítra jdu podepsat dodatek KS. :)
Panda
BRZ
Allspace
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Příspěvek od honziss »

Japa píše:
Snowman000 píše:
Japa píše:Pánové, prosím o radu. Škoda, že toto vlákno zde nevzniklo dříve, koncem května jsem si objednával VW Allspace, byť v nejvyšší výbavě Highline a s dalšími cypovinkami za 180 tis., tak výhody DCC jsem nějak podcenil. Dříve než oslovím prodejce, myslíte si, že je ještě reálná šance změny kupní smlouvy a DCC tam přidat? Auto se bude vyrábět zřejmě až na podzim.
Malo by to byt este mozne...uzatrvaraju sa prave kvoty na koniec Septembra (Allspace je v tomto napred kedze sa to vyraba v Mexiku) a predajca by bol blby keby to neskusil.
Tak DCC bude, zítra jdu podepsat dodatek KS. :)
Vzdycky to jde dokud neni objednavka uzamcena pro vyrobu. Ja menil postupne vybavu, motor, podvozek, kola, extras....jen barva zustala stejna, dealeri to vylozene milujou :D :D :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Japa
Autoškolák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 13 kvě 18:09
Bydliště: Karviná

Re: Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Příspěvek od Japa »

Že takové změny milujou jsem už jednou poznal, již druhý den po podepsání KS jsem měnil motor (výsledná cena vyšší) a jako v pohodě, ale prodejce nezapomněl poznamenat, že na takové změně pracují 3 lidé a schvaluje to šéf, takže teď, po dvou měsících jsem očekával všelico. :)
Panda
BRZ
Allspace
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Příspěvek od Stepan »

honziss píše: Vzdycky to jde dokud neni objednavka uzamcena pro vyrobu. Ja menil postupne vybavu, motor, podvozek, kola, extras....jen barva zustala stejna, dealeri to vylozene milujou :D :D :D

myslíš tu tvojí 116d? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Příspěvek od řidičBOB »

Japa: blbost. Přepíší to v systému a jediné kritérium je, že to nesmí být zamčeno pro výrobu, jak psal honziss.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Příspěvek od Snowman000 »

Japa píše:Že takové změny milujou jsem už jednou poznal, již druhý den po podepsání KS jsem měnil motor (výsledná cena vyšší) a jako v pohodě, ale prodejce nezapomněl poznamenat, že na takové změně pracují 3 lidé a schvaluje to šéf, takže teď, po dvou měsících jsem očekával všelico. :)
Je to otazka jedneho mailu na spravnu osobu na import ;)
Ale tak viem si predstavit ze to v pripade niektorych poziadaviek (individualna farba za 3000€)moze vytvorit stresy u predajcu a jeho sefa aby im to tam nahodou neostalo :ymdaydream:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Japa
Autoškolák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 13 kvě 18:09
Bydliště: Karviná

Re: Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Příspěvek od Japa »

Chtějí 10 % zálohu, tak i kdyby jim to tam zůstalo, ztratní by nebyli.
Panda
BRZ
Allspace
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:
honziss píše: Vzdycky to jde dokud neni objednavka uzamcena pro vyrobu. Ja menil postupne vybavu, motor, podvozek, kola, extras....jen barva zustala stejna, dealeri to vylozene milujou :D :D :D

myslíš tu tvojí 116d? :D
Myslel jsem Touarega, kde delala zmenu v systemu + novou smlouvu asistentka prodeje. Ale jde to vsude, jen v bmw jsem holt narazil na prodejce amatera..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět