Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Příspěvek od jirka87 »

Nikdo ti nepíše, že jsi dement. Ale podívej se pořádně co chceš. Chceš malé a úzké auto a k tomu píšeš, že horký kandidát je Escalade. Pak chceš zároveň vysoké a pohodlné auto a píšeš o dodávce, kdy každej ví, že dodávka je prostě uskákané svinstvo, což pak píšeš i sám...Ale i tak ve výběru je, kdežto u Cadillacu přemýšlíš, zda vůbec budou el. magnetické tlumiče dostatečně komfortní...

A teď mi řekni, jak ti při tomhle podání věci má někdo poradit nebo říct svůj názor ? A vzhledem k tomu, že teda asi neumíš přesně specifikovat co vlastně hledáš a jediná tvá odpověď je že jsme všichni piče co si na tobě dělají dobře, tak by bylo možná nejlepší hledat radu tam, kde nejsou piče.
Naposledy upravil(a) jirka87 dne pon 08 črc 14:13, celkem upraveno 1 x.
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Příspěvek od evlo »

Vsak taky me to vadi, ze nejmensi auto, co jsem nasel, kde je alespon sance na to, ze z nej bude videt je Escalade, proto jsem zalozil toto tema.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Příspěvek od jirka87 »

Dobře, ale ptám se potřetí, vysvětli mi, jak může Escalade splňovat požadavek na malé a úzké auto ???

To je to samý, jak kdybys řekl, chci ženskou do 150cm výšky a 4ky kozy, ale včil jsem viděl 180cm zcela plochou volejbalistku a vypadala fakt dobře.

A co je malé ? Co je úzké ? Já si třeba můžu brát tohle tak, že hledáš něco alá Fiat 500...Kdybs řekl :

Mám vjezd do garáže 2,2m šířky, 2m výšky a potřebuju tam vměstnat auto ze kterého bude co nejlepší výhled ven (sedět vysoko podmínkou) a musí to mít schopnost skákat přes patníky, tak si řeknu dobře, toby mohlo být GLK...Ale střelit do vzduchu - Chci ať je to malé, úzké, ale zároveň vysoké, tak to ti řeknu kámo na férovku, že hledáš Subaru Libero...Takže tak asi.
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Příspěvek od evlo »

Ano, je mozne, že novější auto než co mám nesplňuje pozadavky, proto teď řeším ty větší. Už jsem to psal.
Ale jen trol mě kvůli tomu bude urážet a hlave psát sracky, že on by si koupil, mě je to fakt jedno, že.mas. Jiné preference, nech si to pro sebe, já ti nenutím si kupovat nějaké auto.
Zajimave, že máš takový problém to pochopit, ale nakonec sis to teda nějak prezvejkal na vjezd do garáže. U mě.ma 205cm a auto co mám ted má 207cm :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Příspěvek od pavproch »

Chlopi, mírněte se trochu ve výrazivu. Oznámení sem promazal, nechávám to tu všechno, ale.... bubububu ... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Příspěvek od jirka87 »

v poho, ja to stejne vzdavam, s timhle exotem to nejde a to je taky duvod,proc nikdo jiny ani nereagoval
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Příspěvek od Zajda »

201207041341390972610348695.jpg
《》
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Příspěvek od Lachende Bestien »

Zajda píše:
201207041341390972610348695.jpg
Jednoznačně nejlepší volba, přes Kouďáky bude vidět na 10000 %! :))
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Příspěvek od Shr3k »

Z krátkých SUV mě napadají krátké Pajero nebo LandCruiser (oboje 3dvéřové).
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Výběr auta na komfortní pocuky do mesta [suv/mpv]

Příspěvek od evlo »

Asi vas neprekvapi, ze uz kdyz jsem to tema zakladal jsem si rikal, ktery prispevatel sem da to s beanem - libi se me na tom, ze je to zaroven kabriolet.


Jenze landcrusiser 3 dverovy neni landcruiser, ale prado nebo tak neco [uz jsem to tu zminoval, ze v evrope je land crusiser prodavany jako lx470 a lx570 a nebo "land crusiser v8" - alespon tak me to prijde], coz je jedna nizke a druhak se na ten podvozek nepeji zadne ody. No a pa Pajero mam vpodstate ted, ze ...
Odpovědět