Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od zde. »

Stepan píše:Co když mi do DS přišlo z registru obyvatel, že mě PČR měla dne, hodinu, minutu XY někde silničně kontrolovat a já jsem si fakt kurevsky jistej, že jsem v tý době nebyl ani v republice? :-\
Hm, já si s tím 30.12.2018 tak nejsem úplně jistej, nevzpomínám si, že by mě mezi svátkama brali. Ale spíš si to jen nepamatuju.
Btw co znamená to N@foto?
Bez názvu.jpg
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Ad bankomaty ATM díky za info. Tušil jsem, že je tam nějaká fintička, jak nepozorné nachytat.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Nemají testovací řidiči Schade nějak omezenou rychlost? Včera na D11 reagovali dost podrážděně na předjetí vyšší rychlostí. 2x dálkové zezadu a 1x problikání.

Nikdo jiný problém neměl. Napadla mě tedy jen závist...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

já mám právě pocit, že naopak. Že na zelených značkách se na tebe 361 tak uplně nevztahuje. Ale ruku do ohně bych za to nedal.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Mám pocit, že tuhle svobodu ztratili asi před 20 lety...
2.9T RWD
Vokys
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 14 pro 16:00

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Vokys »

Mě přijde, že testovači od Škody na D11 většinou jezdí 135+ GPS.
Mám problém se jich držet v rámci předpisů - když si chci to auto prohlédnout.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od _sulcik_ »

Stepan píše:já mám právě pocit, že naopak. Že na zelených značkách se na tebe 361 tak uplně nevztahuje. Ale ruku do ohně bych za to nedal.
Bývala to neomezená rychlost mimo obec. Ale to zrušili potom co Kalma vlítnul ve 160 pod kamion. A to už je přes 20 let.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

HondaMan píše:reagovali dost podrážděně na předjetí 2x dálkové zezadu a 1x problikání
Jestli to nebylo spíš než závist reakce na myšku, kterou jsi jim vmetl do minimálního odstupu a ošvihal je přitom marasem z vozovky. Takové kabrňáky známe... Jinak nemají důvod blikat.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Jsi naprosto mimo. s "F" škodovkama se potkávám každou chvíli a kromě toho že jsem jel o cca 30kmh rychleji než normálně tak jsem nic neměnil. A s návratek do pravého jsem nespěchal (daleko za limitem na prázdné dálnici).

Jediné co mě napadlo jsou IntelliLux světla v automatu, ale že by s tím měly problém jen řidiči testovacích Superbů...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

OK, jen mě to napadlo. Jinak na dálnici mají problém každé automatické světla s tím, že kamera zachytí pozdě protijedoucí vozy za svodidly, ale aby to vadilo těm, co jedou před Tebou je docela nesmysl, to by jim musela vadit polovina vozového parku, to bych neřešil.

Na mě taky každý desátý bliká na bundeskách jak pošuk a přitom ty světla svítí dokonale, jen oni ještě nezachytili 15let staré technologie :))
Na dálnici to používám s rozmyslem. Tam bych ocenil lepší definici dálničních světel, s výraznějším individuálnějším rozdílem tak, aby to nesvítilo do protisměru takřka vůbec, a klidně 10m vysoko vpravo, tam by to mohla kamera clonit dokonale.
Je to jen otázka softu.
Velmi primitivní řešení, dávno ty režimy jednotky umí, akorát to nikoho ještě nenapadlo. Je vidět, že ajťáci co to kalibrují, nejezdí, jinak by to věděli už před 15ti lety!!!!!!!!
A šlo by tam udělat i přechodový režim mezi full stínováním a tímto dálničním s tím, že by to přecházelo z jednoho do druhého kdykoliv by nebyla vlevo zcela 100% tma. (Vozy za svodidly) A šlo by tam toho udělat tuny, ale výrobci tam naprogramovali desítky jiných režimů, třeba mlhové, které nejsou až tak podstatné a tento snad nejdůležitější, tam není.
Děs.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět