Za kolik jezdíte s dieselem?

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od Stepan »

To já taky :D navíc G1S nemá při měření z nájezdu po směru jízdy bůhví jak kvalitní detekce. Ale co. Vždycky se to, pomocí aktivního přístupu k délce řízení, nasměrovat tak, aby byl člověk bez papírů přes léto a pak si můžu koupit a čipnout elektrokolo =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3223
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od mattonecz »

no aby to nebyly pak dve leta :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od driver »

Kolega přišel o papíry a říkal na rok, tak po půl roce že mu povolili je znova udělat.
Tradá.
Ale co je fajn, když máš šest skupin oprávnění, tak děláš šest zkoušek jízdy, každou skupinu extra.
Komisař mu při jízdách řekl, že si tyhle výtečníky vychutnává, a jezdí po městě.
Plná, cyklisti, chodci, miliony značek, špička.... Nevím jak dlouho trvá jedna jízda, ale snad to je 6x20min, zkus nespáchat žádný přestupek dvě hodiny v městě :)) A když o nic nejde, to by šlo, ale když přijde nervozita...
Prý někteří jeho "spoluobhájci oprávnění" co ten den taky měli jízdy, před jízdama začali zvracet.
Nervy jak špagáty :)) Masakr
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od řidičBOB »

njn...to zamrzí, když musíš dělat celou abecedu :-(
Ale tak - vždycky se dá jít štěstíčku naproti.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od jirka87 »

Je to dle mého soudu hovadina. Měla by být provedena pouze zkouška s největším vozidlem ze skupin 2 stopých a pokud má motorku, tak teda maximálně ještě extra motorku, tedy 2 zkoušky celkem.

Pokud mám 20let praxe C+E, tak hádám tu Corsu nebo jinou tašku v autoškole asi odřídím taky, že...

Proti tomu paradox je, že jsem NIKDY nedělal řidičák na traktor a po asi 5letech, co jsem měl C+E se nějak měnil zákon a rozhodlo se, že těm kdo udělali C+E do nějakého roku přidají zadáčo i skupinu "T", takže jsem přišel zcela zdarma při obměně řidičáku po 5letech k řidičáku na traktor...A to jim přijde normální...Seděl jsem v tom jednou a kdykoliv jsem se snažil zařadit, takjsem i přes meziplyn dělal v převodovce inventuru, tak nevím kde je ta logika věci s 6 zkouškama ve světle tohoto "ŘP sk. T zdarma"
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pokud jde o materiální zisk nebo projevenou demonstraci nadvlády - poplatky za zkoušky a sadistický "komisař" užívající si utrpení a nervozitu řidičů - je jakákoli úvaha nad racionalitou či logikou daného jednání zbytečná.
Co se týče "darovaného" řidičského oprávnění sk. T, není se opět čemu divit, když podobně nesmyslná rozhodnutí činí od reality odtržení byrokrati bez znalostí natož vlastních zkušeností z oboru.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od řidičBOB »

Samo, že je to celé kravina.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3967
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od HondaMan »

Posledních 3500 km s průměrem 101 a spotřebou 8,7/100.
50% času dálnice.

Jen perlička. Včera 80 km po okreskách kolem seče s polospící rodinou za 13 :-/
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od řidičBOB »

Pha - Dorthmund s V6 biTDI: průměr 129kmh za 7,3 a zpět 151kmh za 8,4.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od driver »

Píše se to bez "H"
jirka87 píše:Je to dle mého soudu hovadina.
Proto jsem to zmínil.
Mohli to dát alespoň v Besipu do kampaně. Mělo by to odstrašující efekt.
Přitom o tom neví ani každý rok školení TIRáci...
Važte si, co máte, já bych to obhajovat nechtěl, kdysi jsem to uměl jak hymnu, maximálně jsem se zaseknul, zapřemýšlel ale bylo to vždy bez chyb.
Dneska? Vše je jinak, a na stará kolena se něco učit, když není času nazbyt, ale zejména když člověk už ví, co to je celé za šaškárnu a ztratil iluze o celém systému, to by bylo náročné...
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět