Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Přesně tak :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

někdy zůstává prostě rozum stát...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

A teď si hezky živě představujme, jak individua s podobně atrofovanou rozlišovací schopností mysli vesele řídí 1,5tunové toxické osobní plechovky. :-ss
Na druhou stranu nemáme dostatek informací; třeba se jednalo o skupinku hluchých a poloslepých jedinců se střední mentální retardací. :p
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

honziss píše:
řidičBOB píše:Není. RZ tě vezme do porodnice, kam oni chtějí a ne, kam chceš ty ;-) Ze stejného důvodu jsem to dělal stejně. Video je podobně výživné :))
Samozřejmě se bavíme o stavu, kdy je potřeba rodičku dopravit do porodnice a nikoliv o stav, který by ohrožoval život její nebo život dítěte.
No jasne a manzel - ridic nastrelenej endorfinem a adrenalinem az po usi je ten nejvhodnejsi ji tam dovezt =)) Odvoz RZ do jiny porodnice sice bude mene komfortni, ale rozhodne bezpecnejsi.
Obvykle se chodí na pravidelné kontroly k jednomu doktorovi a dá se s ním domluvit, že bude i u porodu. Je obeznámený se zdravotním stavem rodičky, dítěte i průběhem těhotenství. Jet tedy do jiné porodnice, je to poslední, co by člověk chtěl.
Rychlost zabíjí!
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

aikoN píše:
honziss píše:
řidičBOB píše:Není. RZ tě vezme do porodnice, kam oni chtějí a ne, kam chceš ty ;-) Ze stejného důvodu jsem to dělal stejně. Video je podobně výživné :))
Samozřejmě se bavíme o stavu, kdy je potřeba rodičku dopravit do porodnice a nikoliv o stav, který by ohrožoval život její nebo život dítěte.
No jasne a manzel - ridic nastrelenej endorfinem a adrenalinem az po usi je ten nejvhodnejsi ji tam dovezt =)) Odvoz RZ do jiny porodnice sice bude mene komfortni, ale rozhodne bezpecnejsi.
Obvykle se chodí na pravidelné kontroly k jednomu doktorovi a dá se s ním domluvit, že bude i u porodu. Je obeznámený se zdravotním stavem rodičky, dítěte i průběhem těhotenství. Jet tedy do jiné porodnice, je to poslední, co by člověk chtěl.
Ja to znam, mam dite, zazil jsem to. A bezesporu, jsou situace kdy je lepsi skocit do auta a jet (noc, snih, odlehla lokace, atd..). Ale probijet se hlava nehlava prahou ve spicce s rodickou v posledni fazi je blbost a je lepsi zavolat RZ a domluvit se na miste.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:někdy zůstává prostě rozum stát...
Tvl jak moc musi bejt clovek hloupej aby tohle udelal? :-o
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Aikon: a často je to i zaplacené :))

honziss: v poslední fázi určitě! Samozřejmě je to individuální. My to v poslední fázi neměli, takže na erzetu jsem to neviděl. Na druhou stranu v pátek odpo na D5 se mohlo stát cokoliv a proto jsem to vyhodnotil, že bude lépe využít doprovod. Klaplo to na 1*.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

řidičBOB píše:někdy zůstává prostě rozum stát...
Já se poseru, v hlavě úplně vymatláno.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

s bráchancem jeli, ještě před revolucí, na porod v takovým klidu, až tu stodvácu mrdli přes střechu do pole =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

řidičBOB píše:Aikon: a často je to i zaplacené :))
Jo, to je skoro vždy. A bohužel ani to není 100% záruka, že se na tebe nakonec nevysere :-w
Rychlost zabíjí!
Odpovědět