Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

HM: a bručel 8 let? :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

HAHAHA "Tak si ji ohol ty krávo!"
Já být polizeitem zaznamenávajícím výpověď do protokolu, asi bych měl celkem problém udržet vážnou tvář... :D
U formulace "Komu to vysvětluješ ty pičo a krávo!" mi tam ta kráva navíc už nějak nesedí, spíš nějaká ženská podvědomá identifikace/sebereflexivní tendence.. :p Ovšem jako reakce na její slova o politické funkci by se spíše hodilo "Tak to se vysvětluje, že jsi taková 3,14ča." :(|)

Tak hlavně, že je nyní veřejně známo, jakou příšernou šokující újmu jí způsobily ty kruté a násilné verbální projevy, kdy jí brutální motorkář označil za ženský pohlavní orgán a za jedno z nejmírumilovnějších a nejužitečnějších hospodářských zvířat. 3:-O Snad se po vydatné porci sebelítostivého práskačství paní pirátská udavačka cítí lépe.
"Milé" piráty zkorumpovala politická moc neobyčejně rychle. :ar!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Paní měla od příslušného policisty rovnou vyfasovat pokutový blok, protože se vlastně ve svém podání přiznává k omezování silničního provozu. V zápalu své funkce tak nějak zapomněla, že sic má stejná práva v silničním provozu, ale ta doplňují i povinnosti.
Už to úplně vidím, jak si to šine prostředkem silnice, protože ona prostě jede na kole a je hrozně ECO!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Onboard videa

Příspěvek od 406 Coupe »

No paní se možná chovala jako pí.. a kráva, ale on taky neprošel bez ztráty květinky. Jeho hysterická reakce svědčí o tom, že být na ŘP řádné psychotesty tak jako cholerik neprojde.

Jeho povinností, jako vyšší vývojové formy člověka bylo, když vidí ekocyklobabu, zastavit, dát si cigárko a počkat až odjede, nebo jet jinudy. Já když jako chodec vidím blondýnu za volantem SUV, tak vylezu na strom, lampu a nebo se ukryju za nejbližší pevnou překážku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

Doporučuju fejsbuk zastupitelky. Tam se člověk dozví věcí.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

406: a proč?? Když nezvládá jízdu, potažmo zákon, kterým se provoz na PK řidí, proč by na ní někdo jiný měl brát ohledy??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

on to jako myslel tak, že měl brát blahoskloný ohled na slabší mentální schopnosti zastupitelky a nechat to bejt. Jako když ti dítě v tramvaji šlápne na nohu. Tak mu taky nevybombíš.
Ale jo, její veřejná funkce mi zabraňuje brát na ni tento druh ohledu.

Edit: jsem nedávno vlezl na hlaváku do tramvaje a dostal strašlivou bídu od nějaký angažovaný matky, že jsem ji prý málem shodil z koloběžky na který vezla svý dítě v tom Sherwoodu. Tak jsem se ptal, kde má smrad helmu, jaktože jezdí na koloběžce ve dvou a jaktože na ní jezdí po chodníku. Na další zastávce vypadla, ani jsme nestihli podebatovat :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Dítě není zrovna dobrý příměr ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

co se týče mentální výbavy, tak dost možná jo
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Můžem po sobě lepit různé nálepky jako cholerik, který by neprošel psychotesty v autoškole, to ovšem nic nemění na tom, že v čím dál hustší a jedovatější dopravě působí na tělo i mysl účastníka zájezdu opravdu velké množství toxických stresujících činitelů. Pokud motorkář hned "na první dobrou" plival vulgarity, určitě nešlo o přehnaně psychicky vyrovnaného jedince, ale do mysli mu "nevidíme", třeba se právě pohádal se šéfem, ženou, děcka zlobí, už mu nestojí atd., takže je jeho emoční hladina poněkud rozbouřená.
Ovšem udržet klid v reakci na cyklistku, jež jízdu prostředkem silnice považuje pravděpodobně za své nezadatelné právo a ostentativně tak dává všem okolo najevo své eko-smýšlení, je úkolem spíše pro zenového mistra, než standardní vzorek hlučných motocyklotymních vyplavovačů adrenalinu.:ymhug:
Odpovědět