Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Tak nakonec se mi to podarilo sundat na 25 000,- za tu variantu s nejvyssim plnenim, 10%, gap, skla. Sice kvuli tomu budu muset predelat pojistku domacnosti taky na allianz a je v tom zapocitana sleva na ukonceni pojistky NX do 14 dnu (coz snad klapne jak to ted vypada)...ale usetrenejch 14 000,- bude aspon na 3 nadrze :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Na auto této cenové kategorie víc než slušná cena. Gratulace a užívej si to.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od janjan »

honziss píše:Tak nakonec se mi to podarilo sundat na 25 000,- za tu variantu s nejvyssim plnenim, 10%, gap, skla. Sice kvuli tomu budu muset predelat pojistku domacnosti taky na allianz a je v tom zapocitana sleva na ukonceni pojistky NX do 14 dnu (coz snad klapne jak to ted vypada)...ale usetrenejch 14 000,- bude aspon na 3 nadrze :D
to je moc pěkná cena :ymapplause:
TomZ
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 16 pro 11:13

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od TomZ »

honziss píše:Tak nakonec se mi to podarilo sundat na 25 000,- za tu variantu s nejvyssim plnenim, 10%, gap, skla. Sice kvuli tomu budu muset predelat pojistku domacnosti taky na allianz a je v tom zapocitana sleva na ukonceni pojistky NX do 14 dnu (coz snad klapne jak to ted vypada)...ale usetrenejch 14 000,- bude aspon na 3 nadrze :D
S Allianz u nemovitosti/domacnosti, pokud mas variantu exclusive, jsi udelal dobre. Ja mam zkusenost s dvemi plnenimi behem 3 let, uplne bez kecu a platili vic nez jsem zadal.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Tak uz mam prvnich 50 km...kombinace 18" kol + vzduch + V6 TSI je velmi relaxacni zalezitost :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

tak velká gratulace! Já mezičasem přezbrojil na 20" a původní 19" nechám na zimu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:tak velká gratulace! Já mezičasem přezbrojil na 20" a původní 19" nechám na zimu.
Taky to zvazuju, 18" vypadaj legracne, ale nejdriv pockam az se s tim manzelka nauci parkovat :-ss
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

:)) :)) :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše::)) :)) :))
V kastliku u spolujezdce jsem mel nakej origo zabalenej bluetooth vec s divnym konektorem, nevis kam a co s tim?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od retron »

to bude asi MMI BT interface, u Audi se to připojuje v kastlíku u spolujezdce, kde je zdířka
Odpovědět