Dacia Duster

Co se jinam nevejde.
Zamčeno
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Dacia Duster

Příspěvek od jirka87 »

já už na toho parazita nemám slov. On by to nebohé auto obhajoval ikdyby to stálo 3 miliony.
Přílohy
0da10h.jpg
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Jaggie píše:
leonidas píše:Já se lekl že budeš zase vnucovat tu škodovku předraženou :D
Je vidět, že SUV Duster leží hodně lidem v žaludku ;) nic s tím nenadelas..
lol SUV... proc myslis predrazenou... se stejne priposrasnym motorem... to se stejnou vybavou vyjde za pul mice, tak co se ti nezda?
Nějak opomenuls 4x4 čučkařu,mlátit hubou zvládá kde kdo.. ;) :D
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

mlatit hubu by to chtelo tobe. ale tyhle komentare i soukrome zpravy radsi ignorujes :D

jinak nevim k cemu tu sou nejaky admini, asi se dokazou vic povznest a tento mrzak je bavi
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Proč reagovat na hlupáka který v SZ vulgárně útočí a čeká reakci..
Když tě SUV Duster dráždí a vadí ti,nemusíš zde reagovat a plácat hlouposti..věnuj se své chipnuté Astře.. :D
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

hlupak leonidas mi psal SZ prvni :) ale pak je posranej v koute a reaguje jen na co se mu hodi. takze na nic, pac je vsem pro smich, stejne jako jeho vysneny srot. astricka se ma dobre, diky za optani, dostala servis a nechal sem tam dat i novy SW abych tam mohl dat novejsi chip, a ted jezdi nejlip za celou dobu co ji mam :-bd
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Lachende Bestien »

IMO Kategorie SUV neměla nikdy vzniknout; i když prakticky celý autoprůmysl přináší lidské společnosti víc škody než užitku, tento druh považuju za výjimečně zbytečný/škodlivý.
Takže mi žíly netrhá, když zdejší šá-šulín zařazuje to této kategorie i svou milovanou fantazijní "SUV" Prachovku. Ovšem chápu, že to majitele skutečných SUV může poněkud popouzet. A o to provokujícímu/trollujícímu individuu jde. Na půlku monitoru obrázek prachovky, na druhou dopálená reakce přispěvatelů do fóra, a hned mu jde masturbace lépe od ruky. 3:-O
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Dacia Duster

Příspěvek od jirka87 »

Lachende : Já mám bohužel fakt hodně bujnou fantazii a téměř dokonalou představivost, takže ta poslední věta mě napřed hurónsky rozesmála a následně jsem začal zhnusením plakat. Připomnělo mi to jeden film : https://www.csfd.cz/film/270756-bucky-l ... u/prehled/
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Renault_Duster_Oroch_2016_in_Punta_del_Este_01.JPG
Když už pick tak 4-dveřák.. až na to přirození na masce..
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Dacia Duster

Příspěvek od jirka87 »

Opět...Nejedná se o vaginu (jak by si někteří přáli, byť velikostně je to přes čáru co by mohli vyplnit) ale o diamant.

https://www.auto.cz/znakem-renaultu-neb ... rec-110068

Jsi milovník Dusteru, ale pleteš si nejen objemy motorů, ale i jejich palivo, zaměňuješ naftu za benzín, pletou se ti údaje a plácáš to páté přes deváté, takže když už sem vložíš něco co do vlákna skutečně patří, tak je to často blbě.

A pokud ti vadí Renault, tak na Dustera zapomeň, protože je to pojízdná sbírka dílů Renault z různých modelů let minulých. Ty...přirození...
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Benzín nebo nafta.. ;) je to jedno,hlavně že Duster jede.. :)
Zamčeno