Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od janjan »

řidičBOB píše:No jo, tenhle pičus aby si nepřisadil. Mindráček jede na plný pecky. Fakt bídný život, když tě tolik sere jedna projetá diskuze. Kdyby ses ale nenarodil jak debil, uměl bys třeba lépe argumentovat a život by byl hezčí :))
A teď patrně přijde 4.B a zesměšnění nicku, protože jako správný duševní mrzák, na víc nemáš.
Tvoje IQ hraničí s retardací, protože jinak nechápu ty tvoje myšlenkový pochody. Proč pořád meleš o nějaký projetý diskuzi? Nejen, že se to nikdy nestalo, ale navíc to ani nikoho nezajímá. Buď se vyjadřuj k tématu a nebo se nevyjadřuj, když nemáš čím. Největší mindrák tady máš jen ty, podívej se, jak se chováš nejen tady, ale i na silnici.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

To je už jako Bureš! Nikdy som nebyl v ŠTB! Nikdy!
Nikdy se to nestalo :)) :)) :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

leonidas píše:Paní tě nikterak neomezovala v tvém prodírání mezi auty v koloně a ty klidně zastavíš a řešíš někoho.. :))
Z tebe doma musí mít radost.. a to ti chtěli předat funkci nástěnkáře.. ;)
Doufám že brzy to tomuhle hovadu co dělá špatnou pověst motorkářum někdo v provozu vysvětlí :)
Hele, víš jak dlouho už čekám na to, až někdo sebere odvahu a rozhodne se mi to vysvětlit?? Ani netušíš, jak rád bych už zažil takového hrdinu, který se rozhodne, že mne napadne a já se budu muset bránit...
Paní ani netušila, co se kolem ní děje. Nevěnování se řízení je nejastější příčina dopravních nehod vůbec. A jen tak mimochodem - taková podobná paní, která nikoho neomezovala a jenom si něco ťukala do mobilu, mne už nabourala, protože údajně viděla zelenou... A měl jsem obrovské štěstí, že mi u toho neufikla nohu. Tak raději u dělám osvětu. Ale rozumím tomu, že idiot, který se prozatím v životě zmohl akorát na onanii nad obrázky Dusteru z internetu, takovou věc pochopit nemůže.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od leonidas »

(Hele, víš jak dlouho už čekám na to, až někdo sebere odvahu a rozhodne se mi to vysvětlit?? Ani netušíš, jak rád bych už zažil takového hrdinu, který se rozhodne, že mne napadne...)


Upřímně věřím a doufám,že se budeš bránit a to tak jak ti tvá kaše v hlavě zavelí a pujdeš do tepláků..prokážeš tím všem na silnici laskavost..
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3232
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

leonidas píše:(Hele, víš jak dlouho už čekám na to, až někdo sebere odvahu a rozhodne se mi to vysvětlit?? Ani netušíš, jak rád bych už zažil takového hrdinu, který se rozhodne, že mne napadne...)


Upřímně věřím a doufám,že se budeš bránit a to tak jak ti tvá kaše v hlavě zavelí a pujdeš do tepláků..prokážeš tím všem na silnici laskavost..
kaši by především kde kdo udělal s tebe, kdybys nebyl posranej internetovej troll, chcípáku tupej, duševní mrzáku
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od janjan »

řidičBOB píše:To je už jako Bureš! Nikdy som nebyl v ŠTB! Nikdy!
Nikdy se to nestalo :)) :)) :))
Jo tak k Burešovi tady máš nejblíž ty, špíno bonzácká
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od leonidas »

Jak říká Smoljak..je to tu samj debil,nebo blbeček..akorát tady nahoře,to je snad jediná vyjímka jezdí na motorkách a natáčí a poučují dva blbečci vedle sebe.. :D :))
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Shr3k »

Nechcete se vrátit k věcné diskuzi? Tohle je jak mateřská školka... řidičBOB může mít k výchově čumdomobilistů své důvody, jak už tu naznačil, a to video tu taky IMO bylo - na křižovatce zezadu do skůtru ne?
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

leonidas píše: Upřímně věřím a doufám,že se budeš bránit a to tak jak ti tvá kaše v hlavě zavelí a pujdeš do tepláků..prokážeš tím všem na silnici laskavost..
Tak to se nikdy nestane ;-)

Shr3k: ano, ano - to je přesně ono. Do té doby jsem to pouze jenom nechápal. Od té doby to opravdu nesnáším.

janjan: nemám pocit, že bych kohokoliv kamkoliv bonzoval. Ale asi máme o významu toho slova tak nějak každý jinou představu. Ta tvá pramení z toho, že jsi zamindrákovaný blb, co nikdy argumentačně neprohrál diskuzi :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3232
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

leonidas píše:Jak říká Smoljak..je to tu samj debil,nebo blbeček..akorát tady nahoře,to je snad jediná vyjímka jezdí na motorkách a natáčí a poučují dva blbečci vedle sebe.. :D :))
a jeden totalni krypl, co jezdi mhd a honi si nad dusterem, vid :) chudacku
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět