Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

honziss: kdy přebíráš??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:honziss: kdy přebíráš??
Ct/Pa, podle toho kdy to bude pojisteny a prihlaseny. Trochu nemile me prekvapilo jak jsou drahy pojistky, zatim jsem se dostal asi na 39 (10%, skla, gap) a to mam mrak bonusu.. :ymsick:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Já mám 5%, skla, GAP za 50 :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Já mám 5%, skla, GAP za 50 :-(
Ja mam GS pri vyse uvedenem za 24, vsechno za 30 a vic povazuju za zlodejinu!
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

"Problem" pri Turkovi tomto je ze je tam kopec hliniku a opravy su o to drahsie a nemoze ich robit hociktory servis VW (vacsinou to musi aj tak robit servis Audi)...

Jo a videl som Turka ktory chytil asi v 30ke strom na roh a aj ked neboli bagy vonku tak oprava to bola za 20ku... :-ss
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Snowman000 píše:"Problem" pri Turkovi tomto je ze je tam kopec hliniku a opravy su o to drahsie a nemoze ich robit hociktory servis VW (vacsinou to musi aj tak robit servis Audi)...

Jo a videl som Turka ktory chytil asi v 30ke strom na roh a aj ked neboli bagy vonku tak oprava to bola za 20ku... :-ss
Jako ze oprava VW bude drazsi nez oprava v Lexusu? Tam te pozdravej, naservirujou espresso na bambusovej podtacek a jsi v tom za 10tku... :D Ne vazne, chapu ze prace na tomhle aute nebude stejna jako prace na golfu, ale urcite nebude o moc drazsi nez u lexusu, nehlede na lepsi dostupnost a nizsi cenu dilu. Kazdopadne mam cas do ctvrtka, takze na tom zatim stale pracuju, system slev a bonusu je u nekterejch pojistoven totalni matrix.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od mattonecz »

taky to ted resim, i na astru kterou pojistuju na 270,5% bez skel a GAPu sem se zatim nedostal pod 15, coz mi prijde sileny.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

sněhulák: sem si říkal no, dvacka, co to je, a pak až mi došlo, že vy to počítáte v jiný měně :D
Na tu pantátovu Rezu to vychází víceméně podobně jak píše BOB a to je v tom nějaká fleetová slevička. S poloviční PC...

Z různých kusových informací jsem si rámcově složil dohromady to, že to není jenom o tom kolik stojí, když se bourá, ale taky jaká je pravděpodobnost, že se bude bourat. U Touarega bude imo pravděpodobnější, že ho nějaká manželka pána podnikatele pověsí na svodila nebo otříská v garáži, než že rozmlátíš GSo. U X5 je prej havárka oproti Touaregovi úplnej masakr. Skoro bych si tipl, že HAVko na Cupru bude dražší než na stejně drahýho Superba :) Ale nejsem insider, to si jen tak přemejšlím nahlas.


*DagDeMůra někde vykládal, že pojištění jeho starýho Fordu GT stojí míň než podobně starýho Mercedesu E63 AMG s +- čtvrtinovou pořizovací cenou. Protože pojišťovna tak nějak tuší, že AMGčkem jezdí furt a všude, kdežto GTčko bude leštit v garáži a drandit jenom opatrně. Ale to je teda jinej kontinent, tak nevím, jak moc je to přenosný :)
Naposledy upravil(a) Stepan dne úte 11 čer 10:14, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

10%, skla, gap na cupru jsem platil 17000,-
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od mattonecz »

taky zalezi jestli na ICO nebo RC. na ICO to na tu Cupru kdyz sem to tenkrat pocital taky vychazelo lip
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět