S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Zítra ráno místo (pěšo) polemlesemloukou do práce osedlám m4Zlika a brmbrmbrm.... ne na výlet ale na STK, dva roky sou fuč.... spolu s novýma cenama (2100,- za průchod, no nekup to) tam zavedli "nový" pořadníkový systém - kdo se nahlásí den předem mezi prvníma 15-ti (což se mi povedlo), dostane přidělenu přesnou hodinu, kdy tam má přijet - na m4Zlika zítra vyšlo 08:30. Tak mi/mu držte palce. Sem zvjedaff, jak dlouho tam budu čekat.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Brus »

stojí ti za to tam šaškovat a poslouchat ty chytrolíny? Kdybys to dal Michalovi, nebo komukoliv jinému, tak to vyřídí za tebe.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Stojí. Protože si to odřídím sám a nikdo mi s tím nepopojíždí.

Schopen, odveden, zase dva roky klid.

Obj. systém funguje, přijel sem tam 08:20 (objednaný na 08:30), na řadu přišel 08:35 (ME) a 09:00 (STK) a půl desáté sem už byl zase doma. :-bd
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Dyž mám tu čerstvou STK, taxem neska ráno zase "musel". Budíček 5:11 (bez budíku, tan byl natažený až na 5:15), snídaně, kafe a v šest už brmbrmbrm. 100% repete minulé neděle, ale o něco rychleji, bo v lese nebylo na cestě mokro + nesvítilo slunko, bylo pěkně vidět. Křasa. Téměř absolutně bez provozu, ještě červnové ranní neděle budou OK, o prázdninách už na cestách tak volno (ani v tak nekřesťanskou dobu = neděle šest ráno) nebude.

235km = bez půl litru 40 litránků Vervy 100 (a vím proč: 235 km = 2:35 od chalupy k chalupě... :ymhug: )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od EL_XEL »

Já teď přešel trošku víc na kochací režim, ale jako šnek rozohodně nejezdím, malé se to líbí. Ale když už usne, tak to halt bokem brát nebudu :-D
Obrázek
PS: Stejně mě to fascinujeme, my vjedeme do Královopolského tunelu, ona pozoruje světla a než dojedeme na konec, tak spí i když to dám na vytočenou dvojku. A hluchá není [-x
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Oach, neska bylo multifunkční dopoledne (a odpoledne a večer budu nepoužitelný).

Budík řval 05:15, snídaně, kafe a brmbrmbrm, opět stejná trasa bez provozu a bez PaChu (na příští neděli už mám vymyšlenou jinou, jinam), teda zkrácená asi o 8km, bo na cestě na Bílý Kříž stál lesácký traktor a těžil dřwo, taxem to musel votočit dřív než až nahoře. O půl na devítku doma, druhý kafe a bajk - dvě hodiny sem se potil proti kopci (neska je tam venku od rána fuckt léto).

Křasa. Akurváth kuleno sa ke konci výletu připomělo, že existuje. Dám mu voraz, snad sa zase zklidní.

Jo, vlastně PaCh neska byl - pod Kolárovicama slovenské PaChové auto s majákama - PaCh venku zřejmě zachraňoval přejeté velké psisko.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Sem fčera zapomjél.... sa podělit o negativa bezstřechy - u nás v dědině sou světla, jak stavijou tu cestu skrz. A světla na horním konci sou přesně pod velkýma osikama/topolama. A ty jak odkvetly, tak fčíl z nich vítr odnáší bílé chmýří se semínkama a to tak že velmi. Jaxem fčera pod nima stál na světlech bezstřechy, taxem potom měl bordel v autě, a to tak že velmi....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3320
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Při včerejším výletu s větrem ve vlasech jsem si uvědomil, že vlastně určité úseky jedu úmyslně pomalou easy ride a kochám se zpěvem ptáků a krásnou krajinou. A jen občas v zajímavých úsecích šlápnu na plyn. Ale každopádně nádhera tak i tak.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak. Až do přespříštího týdne mám UPPADKV.

Jak tady u nás na dědině opravujou hlavní (jedinou) cestu skrz, tak ji fčera vzali frézou (asi 15-20 cm) a nájezdy na odbočky (mj. ke mně domů) schod tím vzniklý nasypali krátkým nájezdem (0,5m) čili sníženým m4Zlikem bych nepřejel. A jinudma nemám kudma. Asfaltovat mají až příští víkend (a to prý celou cestu skrz celou dědinu úplně uzavřou - to zas budem jezdit pindicou po poli).

Chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3320
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

To tě lituju, má být pěkný víkend. Nějak ty evropské dotace utratit musí. Karel IV stavěl Hladovou zeď, EU často opravuje silnice, co jsou v pořádku. A na vedlejší okresky prdí. Tam přece jezdí jenom lidi, ne kamiony, které roztáčí kola ekonomiky.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět