Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Lachende Bestien »

Hlava i nohy jsou určitě důležití orgáni, ale nejvyšším šéfem je srdce. :x
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Mně m*dne. Na brambora2 sem koupil příčníky (na pevné body, bo brambor2 nemá hagusy) Thule AirWing, protože už roky mám doma mj. i nosiče na kola Thule ProRide. A hádejte co mně překvapilo, a to tak, že velmi a negativně? Ty ProRide na ty příčníky AirWing nepasujou / nejdou nasadit, protože ten příčník je o nějakých 5-8 mm příliš velký (dlouhý v průřezu). Grrr!

No nic no, zítra pro bajka halt pojedu jiným autem. Aspoň sem si nacvičil montáž (a demontáž) příčníků na brambora1, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Kanondejl je doma.

Jak pěje Alica Cuprova: Sleek black limousine.... :D

Neska ho ešče - dokad je čisťounký, panenský - zblejsknu.... zítra /po prvním výletu) už takový nebude, ani nikdy v budoucnu.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Sleek black limousine. :ymhug:

Obrázek

EDIT: Ujeto prvních pár set metrů okolo chalupy - štelování posedu, sedlovky, polohy řazení a brzdových pák apod. Sedlo je nějaké tvrdší, to zas bude pro prtel očistec, než si zvykne. A řídítka sem musel krapet zůžit, 78cm bylo fuckt moc. Cyklo(mtb)tretry sem kupodivu (po 4 letech co ležely v garáži) obul a nikde netlačí.... zítra ráno razim na průzkum bojem. Akurváth: nemám náhradní duši (teda mám, ale 26", což na 29" ráfek jaxi nedámani dybych se rozkrájel a stávající cyklopumpa se taky do rámu nevleze. Takže první výlet bude dobrodružný, musím, si nabít mobil, až budu volat o pomoc.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jerry »

Pěkný "černoch". A kolik váží? Hoď ho na váhu, ne, co píšou v prospektu.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Nemám váhu. Odhadem tak 11-12kilo.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Pekna ziletka :ymapplause:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Brus »

A ja myslim, ze bys tam tu dusi dostal, kdyby ses fakt snazil :-)

A konecne mas dospele kolo :-bd
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Dirty Sleek black limousine
kanondejl2.jpg
A tak už to bude nafurt, mno možná to časem umeju (ale převody čistím a čistit a mazat budu)

Neska první výlet - na Soláň (jen kousek po cestě, jinak lesem), po hřebenu (lesáci tam těží, boží dopuštění tam je) na Léští a po bočním hřebenu až na Hutisko a dom. Fajne.

Samá pozitiva a sociální jistoty:
- za celý výlet sem si na kuleno (a "tenisový" loket, který mi byl čerstvě diagnostikován) ani nevzpoměl. Ejchuchu.
- nepíchnul sem, čili sem nemusel volat o pomoc (a hned po návratu sem ešče zakvačil do města pro hustilku a náhradní dušu 29", už su vybaven na nepřízeň božstev)
- sedlo není zdaleka tak tvrdé, jaxe fčera zdálo, je skoro jak Flite co sem měl na předešlém bajku (a ne ta tvrdá hrbolatá sfiňa, co má junior na svém 29" GT)
- že ani zdaleka nevyjedu to co sem před 4 rokama, kdy sem naposled bajkoval, mi neva (doufám ale že se to časem a odjetýma kilometrama zlepší a že vyšlapu proti kopci výš/dál a dyž ne, tak si to zdůvodním věkem)
- 1x12 je na takové to "domácí žvýkání" dostatečný rozsah převodů
- posez je na 29" fuckt jiný než na 26" - tělo sa mnohem míň šprajcuje a kupodivu (kupoval sem naslepo) se mi na Kanondejlu špale líp/pohodněji než na juniorovo 29" GT (akoráth hlavová trubka má strmější úhel - je třeba neustále pevně držet řídítka)
- kabroňový rám je teda pěkný "tvrďák" - ten rám je neskutečně tuhý (a proto bohužel krapet přenáší vibrace - to ale zkusím doštelovat - až najdu optimální tlak a útlum vzduchu ve vidli)
- řídítka po zúžení (z mamutích 78cm na - pro mne - rozumných 69cm) sou OK a kupodivu mi nechybí chybějícící "parohy" (snad jen pro přehmat = uvolnění brnění ref ucpané karpály)

Prostě po 4 letech (a nemoci) sem vkročil zpět do stejné bajko-řeky. :ymhug:
Kura, já su tak ščastné.

PS: Budu ešče muset obnoviť/dokupiť výbavu abych na novém bajku nejezdil ve starých hadrech a tak, ale to nespěchá.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Tak. Doživotní záruka na rám neska registrována. Cokdyby... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět