Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Cestou tam jsem jel pres Hrozenkov a to je opravdu cesta hruzy. V dedinach vsichni 48 km/h tachometrovych, predjet se nedalo. Az na miste jsem se dozvedel, ze mistni uz ma za sebou pokutu za cca 500 euro. Mozna tabulku budu hledat, jestli neco prijde, protoze za celou cestu jsem si vsiml asi jednoho radaru.

K te dalnici. Namalovat tri pruhy bez odstavneho a dat tam 110km/h muze napadnout jenom naprosteho idiota. To nikomu neprijde divne? Nikdy bych neveril, ze uchylnosti jako je 90km/h na Jihlavskem privadeci apod. muze neco trumfnout.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

Je to totalne nudzove riesenie, dlhe roky to bola 2prudovka, ale ako sa tam nastahovali vsetky tie automobilky a ludia tam zacali chodit do prace tak tam boli kazdy pracovny den stojace kolony

Preto radsej 110 ako 20


A 500€ je za prekrocenie o 51+ po odcitani 3% odchylky pripadne 61+ mimo obce... V CR sa za to pokial viem berie vodicak
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od vonkreuz »

@ Bojler - příště jeď Nové Mesto nad Váhom - Mor. Lieskov - Srnie - Uh. Hradiště. Taky státní cesta, ale s vyloučenou dopravou nad 9,5 tuny kromě mísních autobusu. Radar postavili na sloup v Drietome cca 2-3 měsíce zpátky.
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

abgx1: jel jsem tam cca v 17:30 pracovni den a provoz tam byl opravdu velmi slaby.
Nasel jsem nejake mapky se stovkama radaru, ale nevsiml jsem si niceho.

vonkreuz - kudy to myslis, bud su uplne vymletej a nebo mne to poradi nedava smysl. muzu jet jako vychozi cil bud od Brna nebo od Hustopeci, je to jedno, ze ktereho z nich.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Ty woe, já už su fuckt starý dědek. Junior mi právě oznámil, kdy má promoci. Chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

A pak svatba dětí, narození vnoučat a penze :( Bohužel v penzi je většina populace už zdravotně na huntě, ač propaganda horlivě tvrdí opak. Těch pár světlých výjimek potvrzuje pravidlo.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

já si kolikrát říkám, pánové, že bych si to s váma vyměnil. Nevím, kam přesně se jako společnost řítíme, ale být ročník +-70, takže ve chvíli, kdy člověk začal tak nějak vnímat už byl nejhorší komunismus pryč, zažít těch +- 15 let svobodného podnikání (...). Nevim, nemyslím si, že pro mě to bude lepší \:D/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Dám to sem: u nás na dědině (už cca rok) stavijou nové chodníky podél hlavní cesty (II. tř) krz celou dědinu - už to brzo budou mít fertig. K tomu nové obrubníky a žulový dvouřádek z obou stran cesty (bude nový asfalt). Aź pocud je to samozřejmě ok, bude to mnohem pěknější než bylo.

Enemže tím tu cestu odhadem o metr až metr a půl zúžili. Chjo, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

To se asi teď někde vyučuje, bo u nás dtto...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Nevyučuje, to je jen čerpání evropských dotací :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět