Zábavné rodinné auto

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Stepan »

Takže 218i je cajk?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od řidičBOB »

:))
2er není cajk s žádným motorem, protože to není BMW ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od honziss »

218i active tourer = mini s trivalcem
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Stepan »

Já furt přemejšlím, kdo si to koupí. Jakože kromě toho kreténa co s tím do mě nacouval na křižovatce, si nepamatuju, že bych nějaký potkal...

Pro chlapa těžko.
Pro zlatokopku těžko, ta chce SUV, ne MPV.
Pro ženu těžko, ta bude mít rozum a uvědomí si, kolik se u toho křápu přeplácí oproti standardnímu MPV za značku a dojde pro Sharana nebo tak něco.

Jako jediná cílovka mi vychází familie, kdy chlap už má nějaký skutečný BMW a z frajeřiny/velká sleva se to koupí ženě. Ale jinak? x_x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od abgx1 »

presne takto sa to kupuje... otecko vlastni nejaku 4,5,6er a mamke kupi dvojku na cesty do skolky
H357
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: pát 03 dub 00:30

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od H357 »

Tak Mini s tříválcem jsem měl půjčené taky, šlo to. Ale zpět k tématu, já měl za to, že BMW 6-válec je spolehlivější než 4-válec.
Seat Leon Cupra ST 4Drive 7-DSG
Honda Jazz
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Ad Stepan a abgx1: V zásadě souhlas. Kdysi jsme něco podobného řešili, prosazoval jsem pro manželku, pravda tehdy min. 220i., důvody vcelku jednoznačné, prostorné auto, silný motor a ano, i prestižní značka (byť o shodě s pravými BMW se dá polemizovat do nekonečna). Mě osobně to tehdy připomínalo docela Hondu Jazz, akorát od BMW a s výrazně silnějším motorem, což nám docela vyhovovalo. Nakonec to však neprošlo kvůli designu a skončili jsme u Countrymana. Ale v širším okruhu máme známé, co z podobných důvodu právě BMW řady 2 active tourer koupili a vcelku té volbě rozumím... Dokonce si asi i dokážu představit, že s 220i, popř. 225i mohla být i docela zábava na silnici, samozřejmě v rámci možností... Tuším, že kdysi v autosalonu to podobně chválili, něco v duchu super pro mámu s dětmi a i táta se o víkendu sveze...
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od jirka87 »

"super pro mámu s dětmi a i táta se o víkendu sveze..."

Me to zni spise jako reklamni slogan na nafukovaciho panaka ze sex shopu.

A to auto je stejne nechutne jako 5gt. Tato bmw snad vymysli stejny Nemec jako u Merglu tridu B a u Fiatu zrudnost jako 500L Living apod. Je za tim nejaka uchylna snaha vyplnovat diry na trhu,ktere neexistuji. To auto je nechutne a nikdo ho nepotrebuje. A kastovani a deleni trid po 10cm velikosti je k hovnu. Dost na tom,ze vznikla 1er. Mit Mini a tridy co cislo,kdyz nedavno stacily 3-5-7 a sportovni 6-8 je prasarna.

Nevyhovuje 1 pane? Mam tady o 10cm vetsi 2, vite? ta je totiz o 10cm mensi,nez 3...

Vzdyt je to jenom napodobenina Merivy a Mercedesu B dohromady. Ja myslel,ze maji X1,ale tak asi to neni dost.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od honziss »

2er AT je sice prd BMW, recyklace mini, ale soucasne to je nejdostupnejsi BMW se slusnym vnitrnim prostorem a na to spousta lidi slysi. Co jsem slysel u dealera, tak se to prodava dobre napriklad v porovnani s jednickou.

Srovnani s touranem to ve vetsine testu projelo, ale mamo hele, bavo za 7kil, novy a vejdem se tam!
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan píše: Jako jediná cílovka mi vychází familie, kdy chlap už má nějaký skutečný BMW a z frajeřiny/velká sleva se to koupí ženě. Ale jinak? x_x
Má to soused naproti. Ynženýr, je společníkem ve své firmě. Děti mají velké. Před tím měl nějakého MPV PAžouta. Má to v 18d :-( KDyž to v zimě ráno nastartuje, jako kdyby to byl traktor! ~x(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět