Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Snowman000 »

Ja ho mam vo svojej A4 tuhsie, ale ze by to bolo az tak dramaticke to teda nie. Otazne je ci tam je servotronic, alebo nejake ine...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od ctrl_j »

Snowman000 píše:Tak tak...smutne...aspon sa mozeme tesit ako buduca S4 bude s 2.0 TDI ;))
Jedeme dal…
The Audi S5 models now with a TDI engine https://www.audi-mediacenter.com/en/pre ... gine-11490
For the first time ever, the Audi S5 (Combined fuel consumption for Coupé/Sportback in l/100 km: 6.2 (37.9 US mpg)*; Combined CO2 emissions in g/km: 163 – 161 g/km (262.3 – 259.1 g/mi)*) has a V6 diesel under the hood. The 3.0 TDI engine in the S5 Coupé and the S5 Sportback produces 255 kW (347 hp) and delivers up to 700 Nm
In many markets outside of Europe, Audi offers the S5 models with a different engine, the 3.0 TFSI. The turbocharged gasoline direct injection engine, which is not equipped with the EPC, has an output of 260 kW (354 hp) and produces 500 Nm (368.8 lb-ft) of torque from 1,370 to 4,500 rpm. These models, too, come with quattro all-wheel drive and the eight-speed tiptronic.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Snowman000 »

No aspon ze tam je V6 diesel ;))

Tak som zvedavy na buducu S3 ci aj ta sa prida do party (tam uz by to bolo 2.0 TDI) :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od ctrl_j »

Tak zatim jsem nevidel zadne zpravy o inovovanem bi-turbu v generaci 288evo, takze prostor a prilezitost tu jsou…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Snowman000 »

To bude tym ze ziadne nebudu ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od jirka87 »

Kluci měl tady někdo prosím dlouhodoběji Audi A4 B6 v benzínu 1.8t 110Kw nebo 2.0i 96Kw ? (zejména tenhle moto mě zajímá - má to nějakou spojitost s 2.0i 85kw co se dávala například do 1 Octávií?)

Jaký byl s tím autem život ? Myšleno provozní náklady atd..Zejména mě zajímá náchylnost ke korozi. Audi považuju z koncernu tak nějak nejlépe chráněnou před korozí (kromě několika ohyzdných A3 první generace jsem shnilou (nebouranou) Audi viděl jen velmi zřídka) + nějaké technické špeky co tam jsou. Teď jsem z jednoho auta sundával olejovou vanu 2hod a nebýt toho, že jsem trubku od klimy ohnul až za roh, tak by ven ani nešla, nemluvě o nutnosti potočit setrvačníkem do určité polohy atd...Tohle mě fakt nebaví. Vím, že bych si musel v takovém případě teda asi koupit Ladu Nivu, ale myslím, že až tolik ty věci nutně komplikované být nemusí, kdyby u toho rýsovacího prkna ti inženýři nebrali LSD.

Má to auto stejný problém jako například Passaty B5 / B5,5 = téměř žádný kus neměl snad nikdy po ujetí 150 000Km v pořádku geometrii ani vzadu, natož vpředu.

Vpředu to má víceprvek, výměna nic moc, to vím...Jinak na to snad není nic moc co by mělo odcházet. Je to stará paštika, to je mi jasný...

Díky za každou rozumnou informaci, nezajímá mě tolik teoretizování, jako zkušenost z praxe.
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Dix »

Zítra jízda s Audi E-Tron. :)
Bez bodů
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od jerry »

Po francouzsku s hovnem (étron) :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Lachende Bestien »

Škodofka by se mohla inspirovat a svůj příští zbytečný suv crossover mpv nesmysl třeba pojmenovat kreativně S-Hit. :p
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od ctrl_j »

MPV by zbytecne nebylo. To je naopak nedostatkove.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět