Porsche - vse o sportovnich modelech

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od mmira »

Pavelpu27 píše:Strašně moc záleží na použití, ale přestože mám 911 c2s, považuju Caymana za řidičsky lepší auto. Vyvážené, daleko čitelnější v nájezdu do zatáčky. 911 má zas lepší grip na výjezdu. GT4 je čistě okruhovka. Na silnici je příliš nízká a tvrdá.
ja si zase vyrazne vice rozumim s 911. mozna proto, ze jsem se uz za dob M3 odnaucil prepalovat najezdy do zatacek. vyjezdy jsou pak s tim 911 gripem primo slastne, to cayman nikdy nemuze nabidnout. taky nikdy nebude brzdit tak dobre jak 911.

MZ: na tu GT4 bacha, mam cerstve zpravy o dalsi zdechle prevodovce, ktera se pak musi koupit nova. nelze opravit. podle me by ses mel u svych US pratel poptat na GT350, to je podle me velmi slusna a hlavne citelne levnejsi alternativa k jakekoliv GTx od Porsche.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od 911T »

Ale no tak to snad neni myslene uplne vazne. Nech GT350 funguje akokolvek dobre, furt je to velky tazky ladoborec s nespravnou koncepciou. Ako taky objektivne nemoze byt alternativou ziadnemu GTx. Aj ked to nevylucuje zabavu za volantom. Pre niekoho mozno aj vacsiu.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od mmira »

Už jsi s tím jel? Předpokládám, že ne. Tak nechej na hlavě.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Lachende Bestien »

Každý přece ví, že jediná správná koncepce je ta, kterou se vyznačuje mnou vlastněný produkt, od něhož více či méně odvozuji svou identitu. Ostatní koncepce jsou tedy logicky nižší jakosti. Saubere Konzeption über alles! Heil! @-)
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od jarka »

Jako už jen teoreticky rozmýšlet mezi 911, Caymanem, GT350 a Exige - to už je prostě dobrá společnost. Reálně na silnici si to s těma koněma v mým podání neumím představit, bo to už bych fakt jezdil jak kokot, ale seznam je to krásný. Ta GT350 má úplně boží zvuk, na motortrendu mají nějaký srovnávací test a zní jak nasupený Nascar :x .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od M.Z. »

Jako Mustang, ať už v jakékoliv sportovní variantě, mě nenapadl ani náhodou. 17 metráků a hbitost, mi nejde dohromady, váhu v životě neochčiješ.
Je to kategorie velice univerzálního auta, ale k Porsche, nebo Lotusu se to přirovnávat nedá. Nejel jsem s tím, ale takovou obrovskou krávu bych teda na zábavu nechtěl.
Nikdy jsem neviděl na NS jet pořádně Mustang, nevím, jak si tam teda ofiko stojí, ale zatím co jsem potkal, tak to byli jen samí statisti. A měli i kobru ve znaku.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Stepan »

MZ: A nebude to tím, že ty vopravdu sportovní verze Stangu v Evropě ofiko nejsou? Kdyby se do Evropy nedovážela M3 ale jenom 320d, tak na Ringu taky nebudou?
Jinak GT350R to má na NS za 7:32,6, Camaro ZL1 o 3 vteřiny rychleji a M2 o 20 pomaleji ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od mmira »

Marku, zahoď předsudky a někde se v tom svez. Pak teprve suď.

Ale pozor, musí to být Gt350, ne GT 5.0. To první je úžasné auto, druhé absolutní sračka pro pozéry. Mmch, I na tu se dává znak Shelby.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od M.Z. »

Ok, díky za info, ale Mustang ne.
Mám představu kompaktního, 2-místného kupé.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od MadJoe »

Chlapi, vse krasne, dokonce Mustang GT350 ma krasny cas, ale jedna vec je rychlost a druha zabava a "ridicskost" aut. A Mustang GT350 vs Cayman GT4 bude rozdil, to snad jasne je.
Mimochodem, i verze GT350 je k hovnu, jedina poradna je GT350R, ktera uz ma pridavne chlazeni komponentu, ktere jsou potreba, prevodovka atd. GT350 se rada bez pridomku "R" na okruhu sype :-)
Odpovědět