Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Pokud je tam opravdu anténa STiR-M, tak do toho bych nešel. Ty antény vůbec nejsou dobré.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od martinecko »

Ja mam Bel STiR-M (komplet) +extender ci ako sa to vola a je to velmi citlive na montaz. Plus v novsich autach s milionom senzorov je naozaj tazke tomu najst dobre miesto. Ked sa ale montaznik trafi tak detekcie mi pridu celkom OK.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Snowman000 »

rB: a Genevo je pouzitelna hlava na multu?

Tak moja A4 uz viac "hola" byt nemoze - bez parkovaciek, jazdnych asistentov, ACC, alebo len obyc tempomatu :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od martinecko »

Multa je jednorozec. To je to posledne na co by si mal dbat.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Snowman000 »

Ja viem ja viem...ale jednu bielu Fobiu furt stretavam na vychode...

Variantu ktoru mam teda v hlave asi pre mna najlepsejsiu je AL + nejaku radarovu hlavu...a teraz aku? Preto som sa pytal na tu Genevo, zda ma cenu uvazovat o nej a zda o HD+ alebo HDM+, alebo o uplne inej?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:To víš - nevoní mi korejská hlava za cenu Beltronicsu a to ne jenom z hlediska ceny.
řidičBOB píše:Pokud je tam opravdu anténa STiR-M, tak do toho bych nešel. Ty antény vůbec nejsou dobré.
Genevo hlavu nebrat, Beltronics hlavu nebrat, tak co potom brát? Už zbývá jenom ... :-?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Snowman000 píše: Variantu ktoru mam teda v hlave asi pre mna najlepsejsiu je AL + nejaku radarovu hlavu...a teraz aku? Preto som sa pytal na tu Genevo, zda ma cenu uvazovat o nej a zda o HD+ alebo HDM+, alebo o uplne inej?
Tak záleží, nakolik je to teď aktuální ... Za měsíc může být všechno jinak, nemluvě o delší perspektivě. Nyní není GPS na Slovensku moc důležité, ale pře pár lety to bylo žhavé téma, mluvilo se o stovkách stacionárních měřičů rychlosti a kdo ví, kdy to zase vyplave. V ČR už jsou detektory bez GPS skoro neprodejné, max. za nějakou směšnou cenu ...
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: Genevo hlavu nebrat, Beltronics hlavu nebrat, tak co potom brát? Už zbývá jenom ... :-?
To jsem ale nikde nenapsal - napsal jsem konkrétní typ Beltronics hlavy ;-)
M-hlavy jsou poruchové a korejské Genevo...ať si každý zváží sám. Já jsem konzerva a proto si držím a opečovávám staré dobré Beltronics hlavy bez M přívlastku ;-)
Vám snad nemusím vysvětlovat, proč už v Protectorech nejsou Bely, ale Geneva.
:ymcowboy: Stačí se naučit číst a nechtít za každou cenu chytračit.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne pon 25 bře 09:12, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

martinecko píše:Ja mam Bel STiR-M (komplet) +extender ci ako sa to vola a je to velmi citlive na montaz. Plus v novsich autach s milionom senzorov je naozaj tazke tomu najst dobre miesto. Ked sa ale montaznik trafi tak detekcie mi pridu celkom OK.
Pokud se to dobře namontuje, detekce je ok. Problém té Mhlavy je v tom, že je hodně poruchová - mě vydržela něco lehce přes 2 roky a pak umřela. Její životnost je řádově kratší než klasických Bel hlav.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Snowman000 »

Aha...ja to zle pochopil teda, nevedel som ze problemom je ten "M" pridavok v hlave.

Co sa tyka GPS...zatial ma prave na toto dostatocne chrani aj blby waze a ten planujem mat aj potom vzdy pusteny kvoli mojim hlaseniam. A ci tu na SVK bude nieco niekedy stacionarne alebo nie, tak skoro to teda rozhodne nebude a to budem riesit fakt ked to nastane.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět