Ojeté auto - přijatelná poškození

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
pokutobijec
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 07 bře 18:34

Ojeté auto - přijatelná poškození

Příspěvek od pokutobijec »

. .
Naposledy upravil(a) pokutobijec dne čtv 09 kvě 11:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojeté auto - přijatelná poškození

Příspěvek od řidičBOB »

To je vcelku složité. Ono také dosti záleží na tom, kdo, kde a jak to opravoval.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojeté auto - přijatelná poškození

Příspěvek od 970ka »

Bych řekl,že v serviskách a na Cebii je kulový. :-) Nejlépe zkouknout a změřit lak,to hodně napoví. Po bouračce mi to vadí,lakování až tak moc ne.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Ojeté auto - přijatelná poškození

Příspěvek od jirka87 »

1) Reportům CEBIA nevěřím. AAA se jimi ohání a často jsou dle zkušeností co vyplouvají na povrch přinejmneším zkreslené...TO není vina Cebie...
2) Pokud vím, že auto bylo po nehodě a musím se ptát na netu co je ještě únosné poškození,je evidentní, že to tazatele trápí = vysrat se na to a vybrat buď auto nebourané, nebo takové, kde o tom nevím
3) Pokud je to mladé auto, je šance, že u VW/Toyota/BMW nevím co to je na zavolání sdělí jak moc to bylo rochnuté podle dílů, které se tam dávaly - chce to trochu fištrón, ale asi by se k tomu dokopat dalo
4) Vidina nebouraného auta s nájezdem 250 000Km apod je podle mě malá. A ne vždy za to může majitel. Mě třeba nabourali 2x jedno auto a vždy lehce. Jen pokrčený blatník + nárazník, nicméně teda papírově se jedná o nehodu, kde se lakovala 1/3 předku že...
Odpovědět