Dacia Duster

Co se jinam nevejde.
Zamčeno
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Ty jsi pro mě "B" a takovej mě nenasere..,ale narazil jsem na tvou kritiku Astry na jiném foru..tam to vypadalo na prodej jednu dobu.. :D
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Dacia Duster

Příspěvek od honziss »

HondaMan píše:Tak tos měl štěstí. Já za 14 dnů v RO viděl povoz jen jednou v horách na hranicích s UA.
Dalnicni gangy jsou hlavne na dalnicich, ne nekde v horach prece :ympray:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

leonidas píše:Ty jsi pro mě "B" a takovej mě nenasere..,ale narazil jsem na tvou kritiku Astry na jiném foru..tam to vypadalo na prodej jednu dobu.. :D
Jj to je videt ;) No chtel sem kupovat Dacii, ale je na me moc draha :(
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Já mít takové problémy s autem od nového,tak bych na to pořád musel myslet.. :D
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

Duster bude jiste bezchybny, se neboj :) a ta kvalita zpracovani a materialy. To bude v pohode. :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Hele,co tady čtu tvé labilní věty,tak jsem mezi tím vyhrál na Tipsportu 4tkč :) Budeš asi zlaté prasátku štěstí.. :-bd
Ale spíš štěstí přinese SUV Duster ;)
Naposledy upravil(a) leonidas dne stř 06 bře 13:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

Tak to by ses mel jit lecit :) kolik si v minusu? ale to mas uz skoro na nejakou lehce jetou daciu :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Dacia Duster

Příspěvek od jirka87 »

Leonidas : Já jsem se naučil nesoudit druhé lidi, protože jsou mi prostě všichni opravdu hodně u prdele. NEřeším jestli někdo jezdí Ladou, nebo umírají děti v Africe, protože je mi to jedno. Starám se o sebe a rodinu, víc neřeším, proto tady na tebe určitě něbudu kydat nějakou špínu a rozjíždět s tebou debaty jako Mattonecz, ale prosmítě řekni mi jen toto :

1) Proč tady opakovaně dáváš fotky s Dusterem a popisem - takto budeme pracovat (volná citace) - K čemu je to dobrý, když tady dáváš imaginární auto, které ti neříká pane ? OPAKOVANĚ ?
2) Ty si to auto teda chceš koupit, nebo nechceš ? Nebo to máš objednaný ?
3) Jsi si vědom toho, že 85% obsahu tohoto threadu jsi naspamoval hromady nesmyslů ? Vlákno se točí kolem tebe (a to nejsi majitelem toho auta) a případným zájemcům o tohle auto to řekne jen to, že kolem Dacie se jak v rámci příznivců, tak odpůrců točí nějaký divný lidi...

Kdyby jsi si to auto koupil a napsal :

1) Mám najeto 5000Km, žere to, nejede to. Snad přijde změna. Dílenské zpracování odpovídá ceně a já jsem spokojen
2) Mám najeto 15 000Km, spotřeba klesla, zatím nic neupadlo
3) Mám najeto 25 000Km, zatím spokojenost, akorát jsem měnil v lese utržený XY...

Tak by to tomu vláknu pomohlo víc,než to co tady předvádíte...Připomíná mi to první stupeň základní školy. Zábávný t bylo před 2 měsíci. Teď je to jako šukat nasucho.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

zabavny to nebylo nikdy. mozna prejmenovat tema na: "Moje vysnene SUV Dacie Duster 1.3T 4x4 na praci"
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Dacia Duster

Příspěvek od jirka87 »

Mě to nadšení zábavný přišlo v prvních pár příspěvcích. Stejně úsměvné je moje nadšení pro stará auta. A moje schopnost tyto pro drtivou většinu společnosti "staré šroty" bránit jako poslední skutečná auta. Ale nikomu to necpu...Nevšiml jse si, že bych tady založil vlákno o autě který nemám a asi nikdy mít nebudu a zuřivě tady propagoval jeho schopnosti. Ikdyž podle mě by si to spousta aut ještě i dnes zasloužila.

Toto je správný příklad z mého úhlu pohledu. Auto "nafurt". : https://www.tipcars.com/toyota-land-cru ... 51884.html kdybych nebyl žebrák a vyhrál přes 868 milionů jako tenhle pán, tak bych příliš neváhal :-D https://www.novinky.cz/koktejl/499021-a ... letos.html Přiznám se, že bych asi koupil i jednoho Dustera. Třeba by to tady ztichlo.
Zamčeno