BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Tak schvalne koho sa preda skor ;;)
https://www.sportovnivozy.cz/109735-bmw ... bratislava
Dam ti na nu tiez zlavu Bonde B-)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Snowman000 píše:Tak schvalne koho sa preda skor ;;)
https://www.sportovnivozy.cz/109735-bmw ... bratislava
Dam ti na nu tiez zlavu Bonde B-)
Dik za tip, musim to dat jeste na sportovni vozy a mobile
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

rhinos píše:s tímto motorem se dá jezdit snad předpisově neboli jako důchodce s kloboukem a vajíčky na sedačkách? :D
Znam lidi co to umi :)) ja na to nemam cas
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Na mobile mam aj ja, ale tam to mas len na 60 dni...Daj este autoscout24...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Neska sem prvně viděl live v provozu novou X5 s těma velkýma a propojenýma ledvinama a.... nelíbilo, je to už moc veliké.
A to sem ešče neviděl novou 7er či X7....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

rhinos píše:s tímto motorem se dá jezdit snad předpisově neboli jako důchodce s kloboukem a vajíčky na sedačkách? :D
Pokud to prepnes do eco pro, tak to ani jinak nejde
Pravda vyděsí
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od janjan »

Brus píše:
matar píše:
janjan píše:u BMW je šťastnej jen ten, kdo přijde, koupí auto a zaplatí jakýkoliv servis bez keců ze svého. Nějaký přívětivý přístup před koupí nebo po ní nepřichází v úvahu.
To mas ze sve zkusenosti? Osobne jsem zatim zadny extra velky servis u BMW nepodstoupil krome zakladniho predplaceneho(vymeny oleje) a reklamace zvuku z palubky, ale zadny horsi pristup, nez u VW jsem nezaznamenal.

Prodejce se taky choval velmi slusne a ochotne. Nedovedu si predstavit, ze bych koupil nekde auto, kde prodejce neni privetivej.

Par aut uz jsem v zivote koupil, ale jedinej extra neprijemnej zazitek mam z Porsche - takova arogance a neochota, to se nevidi. Taky jsem radeji vzal M2 Comp.
Zatim si nemuzu stezovat. Dosud jediny rozdil od skodovky, kde jsem si taky nejak nestezoval, tak mi vraci auto umyte a vysate zdarma. A taky ode mne zatim nevideli v Cesku ani korunu.
Známý kupoval 3x F10 najednou, chtěl jedno půjčit přes noc. Přece jen v létě si během otevírací doby třeba světla moc nezkusíš a po zkušenosti se super ledkama z pár jízd s X5 se do tý bídy nikomu nechtělo. Poptáno u všech prodejců v Praze, hroznej problém, nikdo to nikdy nechtěl... Fajn, bez toho se dá obejít. Auta se objednaly a už při přebírání si všimnul, že jsou všechny odrbané od kartáčů z myčky. Sleva nepřicházela k úvahu, záloha nevratná, byl nabídnut servis zdarma na tuším první 2 roky. Jo, jenže výměna oleje pak byla třeba na týden, kdy se tam auto přistavilo s tím, že to udělají normálně ještě ten den. Podobné scénáře se opakovaly u všech 3 kousků a to byl každý jinde. Náhoda? Sotva... Já sám jsem o BMW přemýšlel, byl jsem u dvou různých prodejců, protože jsem zvažoval 2 různé motory. Přístup pokaždý stejný - 19letý maturant s vlhkým řidičákem mi tam bude vysvětlovat, jak jsou ostatní značky oproti BMW odpad, jak je BMW nejvíc o řízení a požitku z jízdy a jak připlatit 100 tis. za něco už by přece neřešil. Jak finanční poradce, co nevydělal ještě nic, ale na investování statisíců druhých je expert po dvoudenním školení.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

ač tedy nejsem fanda BMW a žádné jsem nikdy nevlastnil, tak jsem měl na několik dnů půjčené asi tři modely... Když je někdo čučkař, tak se nemůže divit ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od janjan »

bravo, mistře :ymapplause:
matar
Autoškolák
Příspěvky: 48
Registrován: sob 28 úno 21:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od matar »

V mem pripade nebyl s predvadeci jizdou problem u Xka. Mel jsem dokonce pujceno na dva vikendy ruzne motory, abych si je v klidu projel a vyzkousel.

Problem byl ted v zime s M2C, kterou dealeri moc nemaji a uz vubec ne v manualu. Poresilo se to ale novinarskym vozem.

Nakup je asi o pristupu...

Jinak podrapany lak z mycky mi snazivej clovicek u VW udelal taky. Nakonec jsme se dohodli, ale od te doby vzdy specifikuji v objednavce, aby to neslo do mycky.
Odpovědět