BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.

Re: BMW Divize

Příspěvekod EL_XEL » pát 18 led 15:09

řidičBOB píše:Dobře vyřízená reklamace je často lepší vizitka, než samotný byznys...

Přesně, chyby dělá každej a posrat se může cokoliv. Pro mě by tohle by tohle byl signál jít si koupit BMW do Rakouska nebo Německa, místo abych ho pořizoval tady u rozmazleného importéra (byť teda ze současné nabídky se mi fakt líbí jenom nová 8; 5 a 3 neurazí/nenadchne).
EL_XEL
Letec

Příspěvekod jerry » pát 18 led 15:23

V Německu to jde taky od 10 k 5 :( Holt konjuktura :D
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod matar » pát 18 led 16:22

janjan píše:u BMW je šťastnej jen ten, kdo přijde, koupí auto a zaplatí jakýkoliv servis bez keců ze svého. Nějaký přívětivý přístup před koupí nebo po ní nepřichází v úvahu.

To mas ze sve zkusenosti? Osobne jsem zatim zadny extra velky servis u BMW nepodstoupil krome zakladniho predplaceneho(vymeny oleje) a reklamace zvuku z palubky, ale zadny horsi pristup, nez u VW jsem nezaznamenal.

Prodejce se taky choval velmi slusne a ochotne. Nedovedu si predstavit, ze bych koupil nekde auto, kde prodejce neni privetivej.

Par aut uz jsem v zivote koupil, ale jedinej extra neprijemnej zazitek mam z Porsche - takova arogance a neochota, to se nevidi. Taky jsem radeji vzal M2 Comp.
matar
Autoškolák

Příspěvekod 970ka » pát 18 led 19:49

M.Z. píše:Nechat oprávněnou reklamaci dojít do televize, může jen parta debilů.

Přesně,jsou to normální amatéři,jel bych do Germánie.
Carrera S,ex Alpina B4 Biturbo , BMW X 5 3,0 D winter car, Ford Kuga 1,5 EB 2017 wife car, MB SL 320 žehlička summer car,ex Panamera 4S,ex Carrera 4
970ka
Mistr volantu

Příspěvekod Brus » pát 18 led 22:50

matar píše:
janjan píše:u BMW je šťastnej jen ten, kdo přijde, koupí auto a zaplatí jakýkoliv servis bez keců ze svého. Nějaký přívětivý přístup před koupí nebo po ní nepřichází v úvahu.

To mas ze sve zkusenosti? Osobne jsem zatim zadny extra velky servis u BMW nepodstoupil krome zakladniho predplaceneho(vymeny oleje) a reklamace zvuku z palubky, ale zadny horsi pristup, nez u VW jsem nezaznamenal.

Prodejce se taky choval velmi slusne a ochotne. Nedovedu si predstavit, ze bych koupil nekde auto, kde prodejce neni privetivej.

Par aut uz jsem v zivote koupil, ale jedinej extra neprijemnej zazitek mam z Porsche - takova arogance a neochota, to se nevidi. Taky jsem radeji vzal M2 Comp.

Zatim si nemuzu stezovat. Dosud jediny rozdil od skodovky, kde jsem si taky nejak nestezoval, tak mi vraci auto umyte a vysate zdarma. A taky ode mne zatim nevideli v Cesku ani korunu.
Pravda vyděsí
Brus
Letec

Příspěvekod řidičBOB » sob 19 led 18:25

Já servisuju v BMW pouze moto a tady si stěžovat nemohu. Ale to je trochu specifická komunita.
No pain, no gain.
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod Bond007 » sob 19 led 21:36

https://www.sauto.cz/osobni/detail/bmw/ ... oFrom=list
pro mistni zajemce samozrejme sleva :)
pocket rocket 40i
Bond007
Economy Run Master

Příspěvekod jarka » ned 20 led 00:15

bond: ta průměrná spotřeb 8,2l je z tp, nebo real??? Resp. jakou jsi měl reálnou?
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jarka
Letec

Příspěvekod Bond007 » ned 20 led 07:31

jarka píše:bond: ta průměrná spotřeb 8,2l je z tp, nebo real??? Resp. jakou jsi měl reálnou?

To si vzalo data z TP. Ale obecne to ma celkem privetivou spotrebu, jezdim s tim okolo 12 - aby to netrpelo neduhy modernich turbomotoru:) . Podle predpisu se s tim da jezdit i za 8-9.
pocket rocket 40i
Bond007
Economy Run Master

Příspěvekod rhinos » ned 20 led 09:26

s tímto motorem se dá jezdit snad předpisově neboli jako důchodce s kloboukem a vajíčky na sedačkách? :D
BMW 535d Černá BESTIE
rhinos
Pan Řidič

PředchozíDalší

Zpět na Německá auta