Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Kuju.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:hlídání mrtvého úhlu...
BSM, RTCA snimace jsou na stejnym principu jako radar vpredu, tj uplne neco jinyho nez laser, tim to nebude.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Já vím...i když ne u všech aut. Ale i tak občas “splaší” detektor.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Akorát, že Genevo je naladěno správně. Člověk také pochází z opice a dnes je to patrno pouze u některých inžinierov ;-)
Tak při troše snahy není problém správně naladit i podobné zařízení, stačí troch trpělivosti a vhodné ekonomické a/nebo politické důvody, tím spíše, že výrobce má technologii již zmáknutou. Kdysi jsem o něčem takovém uvažoval a vím i o pár celkem úspěšných pokusech na toto téma, které ale (zatím) nebyly dotaženy do konce. Za sebekritiku dávám malé bezvýznamné plus! ;)
pavproch píše:Může mít nový Tiguan vzadu nějaký laserový "zářič"?

Neska jedu skautíkem po I/58 z Krmelína do Staré Vsi a před začátkem Staré Vsi před mnou (těsně) odbočoval doprava nový Tiguan. Byl sem nalepený těsně za ním a v tu chvíli G One S umístěné pod horním okrajem čelního skla vedle prcátka zařvalo" laser". Bylo to mimo obec, nikde nebyl nikdo s pistolkou vidět ani tam není důvod měřit (je tam 90).
To nemusí mít s laserem nic společného, stejně tak silný signál v K pásmu může způsobovat FP v Ka pásmu. Detektor má uvnitř různé další mezifrekvence na zpracování, zesílení a vyhodnocování signálu, které při narušení signalizuji poplach v určitém pásmu. V minulosti se stávalo, že některé určité frekvence GSM BTS způsobovaly FP v Ka pásmu u jednoho typu detektorů, ale stejný zdroj generoval FP u dalšího typu detektorů. Stačilo, aby určitá mezifrekvence byla u jednoho typu odpovědná za Ka pásmo a u dalšího typu za laserové pásmo. Je to sice dost amatérsky a polopatisticky řečeno, ale pro správné pochopení podobného chovaní to stačí.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

O sebekritice nemůže být řeč, protože já nejsem inženýr ;-)
Btw: ono zas tak úplně jednoduché naladit není. Výrobce nemá k dispozici Ramer, což není ve světě úplně běžné zařízení. Jasně - má k dispozici simulátor, což je vaše oblíbené téma. Ale ten, kdo někdy vytáhl paty z kanceláře ví, že realita je krapet jiná, než test se svědky a hodinami v zatuchlém kamrlíku :D
Nakonec - jistě si pamatujete, jak to ladil CD a jaké procento vadných detektorů měl. Nezahučel jste v tom zrovna málo ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
foji
Autoškolák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 21 kvě 09:27

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od foji »

Nový Tiguan Allspace způsoboval FP u Protectoru 960. Hlásil jsem to na ar.net.
last of the V10
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Cyberdyne Ramer měl a přesto mu to nebylo nic platné, jelikož kazivost BEL 965/995 neměla s naladěním rozsahu moc společného, respektive měla úplně jinou příčinu a rozladění byl jenom následek. Až za dlouho po zániku Cyberdyne jsem zjistil, že příčinou byla SW chyba, kterou by bylo asi celkem jednoduché odstranit, kdyby byl k dispozici přístup k původnímu SW. A pochybuji, že výrobce Genevo má Ramer k dispozici, a přesto mu to nebrání naladit detektor na požadovaný rozsah.

Mimochodem, od 1.1.2019 sídlím na nové adrese Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10, takže neustále omílané argumenty o kamrlíku na kolejích již pozbyly na aktuálnosti.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Takže o tom, jak se ladil (ne jenom G1) asi nic nevíte, že?! :D
No, je fajn přiznat, že ten zatuchlý kamrlík byl i na vás už moc, resp. na vaše zákazníky - reprezentativní prostory to nebyly, co jsi budeme povídat ;-)
BTW: zrovna včera jsem jel kolem, tak jsem vám věnoval vzpomínku.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Myslím, že si tady někdo plete nastavení detekčního rozsahu a naladění filtrace FP.

Jestli je pro někoho kancelář o 3 místnostech a výměře cca 51 m2 zatuchlý kamrlík (asi soudí podle sebe), tak to pak byl kamrlík. Mně naprosto vyhovoval, bohužel z důvodů organizačních změn a plánovaných rekonstrukcí jsme všichni dostali výpověď z nájmu. Škoda, že to nevydrželo ještě pár měsíců, kdy se plánují stěhovat do vlastních prostor s montážní dílnou. :p
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Ne, nepletu si nic. Pár let jsem se u toho vochomejtal ;-)
BTW: k čemu u nastavení filtrace FP potřebuje ten Wong, co ladí G1, funční Ramer? :D

No, já u vás párkrát byl - tak vím, o čem mluvím. A ano - 51m2 3 místnosti, jsou kamrlík.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět