Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

To máš tak - já se vracel z Fatry. Na D1 hnus fialovej, silničář ani jeden. Přijel jsem na D0 a až po odbočku na D5 jsem potkal asi 20 silničářů - radlice, sůl, všechno. Vadu na kráse to mělo, že tam bylo +5 :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:proč to má pořád stejný scénář?? Kradený auto, bez ŘP, vyfetlej...a nabouraný služební vůz ~x(
Kilodeset jednosmerkou ve meste? Zazrak ze nikdo neumrel a hovado PCR ze ho stihaj.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od bojler »

Ve ctvrtek jsem jel dopoledne z Slavkova do Prahy a cestou jsem potkal na D1 asi milion sypacu. To same v patek mezi Prahou a Jihlavou. Az jsem si rikal, ze to Bures vyhlasil jako prvorady ukol.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

To taky vyhlásil. Ono stojící D1 vždycky nasere i jeho voliče a na rozdíl od Čapáku, se to TV nebojí vysílat. A Mára, ať si prožene frňákem gramů kolik chce, tohle na plus nildy nepřetvoří. Takže Bureš prej řádil...kokoti, kurva, píče - všechno bylo :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
ZKV
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06 led 20:26

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od ZKV »

Ahoj, jsem tu nový. Jak se přidávají videa z idnesu? https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpr ... zpravy_tuu Asi budete muset prokliknout.
Passat B8 2tsi, Kodiaq 2tsi, 5x moto od 50 do 700ccm
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od mattonecz »

z idnesu nijak :D asi nejhorsi prehravac v galaxii
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
ZKV
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06 led 20:26

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od ZKV »

ZKV píše:Ahoj, jsem tu nový. Jak se přidávají videa z idnesu? https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpr ... zpravy_tuu Asi budete muset prokliknout.
Pán tuhle situaci vyřešil asi nejhůř jak mohl. Jak byste tuto situaci řešili vy? Já už se několikrát otáčel zacouváním prdelí do sněhu. Mohl zajet/zacouvat do hlubokého sněhu, mohl přidat plyn- po druhém nárazu to udělal a auto se chytlo. Holt pozdě. Dle diskuze pod videem pán zastavil, paní vystoupila a auto se utrhlo. Některým lidem 4 kolka spíš uškodí než pomůže :D
Passat B8 2tsi, Kodiaq 2tsi, 5x moto od 50 do 700ccm
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Hlavně jestli dobře vidím, tak před nárazem do dodávky neměl plyn, ale stál na brzdě a sáňkoval jak trouba dolů :)) tak co čekal
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Zajda »

Jste chytří jak rádio a zkušenostma hýříte, ale podle mě vůbec neměl nastartováno když začal klouzat a bez brzdy nastartovat nemohl :) Hysterka visící na dveřích ke správnému rozpoložení řidiče taky nepřispěla. Za mě je teda největší chyba že vůbec jel kam jel.
《》
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Já byl jednou svědkem situace, kdy auto obsazené řidičem a spolujezdcem zaparkovalo. Řidič šel pro něco do kufru, nezabrzdil ručku, auto se pomalinku začalo rozjíždět, ale fakt pomalu. Než to zaregistroval a oběhl, stihlo ťuknout do auta před sebou a spolujezdec seděl uvnitř a zvědavě to sledoval :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět