Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Mazda MX5 ND

Příspěvek od mattonecz »

Hanz píše:mattonecz: proč musí do diskuze vždycky zasáhnout nějaký sprominutím debil a plácat takový hovadiny, když tě to nezajímá tak to nečti a nepiš sem ty sračky, mě taky nezajímá to, že jsi debil!

Stepan: ten nissan ale bude podle mě docela dost drahý na provoz, to mě od něj docela odrazuje :(
:D :D :D :D :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Hanz »

Na tohhle nemám, fakt né. Končím s diskuzí
Když nedokážou lidi o nějaké věci rozumně diskutovat, tak v tom nemá smysl pokračovat. Foji je obdivuhodné jak dokážeš na základě prakticky ničeho odsoudit člověka - jen podle toho co má za auta a pár příspěvků - tak to bude na světě asi každej blb, krom tebe.

Jak píšu v úvodu, nehodlám se tady s někým hádat a krom pár jedinců s kterými jsem si tu hezky pokecal tady končím s diskuzí - nestojím o to aby mě tu nějaký člověk, který mě nezná a nikdy nepozná říkal, že jsem blb - to opravdu ve svém věku nemám za potřebí.

Tak se tu mějte!
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Mazda MX5 ND

Příspěvek od Hanz »

mattonecz píše:
Hanz píše:mattonecz: proč musí do diskuze vždycky zasáhnout nějaký sprominutím debil a plácat takový hovadiny, když tě to nezajímá tak to nečti a nepiš sem ty sračky, mě taky nezajímá to, že jsi debil!
Jednou jsem uletěl a nevzpomněl si na to, tak se omlouvám.
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od mattonecz »

hlavne si mi nadaval mne i kdyz sem nereagoval vubec na tebe ale na nejaky nesmysl mimo tema. ale tak me se to nedotyka, sme na internetu. stejne i ted je to diskuze o nicem, to je kazdyho vec v cem jezdi. ja s tebou treba rozhodne souhlasim, ze porsche je mnohem hezci a zajimavejsi nez lambo. a takhle kdyz snezi tak i v ty gt86 se musi dat uzit dost srandy
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Hanz »

mattonecz píše:hlavne si mi nadaval mne i kdyz sem nereagoval vubec na tebe ale na nejaky nesmysl mimo tema. ale tak me se to nedotyka, sme na internetu. stejne i ted je to diskuze o nicem, to je kazdyho vec v cem jezdi. ja s tebou treba rozhodne souhlasim, ze porsche je mnohem hezci a zajimavejsi nez lambo. a takhle kdyz snezi tak i v ty gt86 se musi dat uzit dost srandy
upřímně si to nepamatuji, tu diskuzi předtím. Pokud jsem reagoval přehnaně, tak mě to mrzí.

Zase porušuji co jsem slíbil, tak a dost.
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od mattonecz »

a budes mit klid :) ja takhle odesel z mnoha ruznych for a i napr. fb skupiny dejvicka parta :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Zajda »

Myslím že diskuse probíhala v zásadě vklidu a že jsme si nenechali vnutit tvůj pohled na svět bych nějak nedramatizoval. Mě ty názory o pravých nefalšovaných řidičských autech, pravých řidičích a manuálu jednoduše zní jako od někoho, kdo vyrostl na časopisech typu Speed. A pak z tebe vypadne, že meziplyn jsi považoval za pozérství. Evidentně jsi spíše na začátku pouti k zábavě za volantem a přitom pro rychlé soudy sám nejdeš daleko (egomaniaci v Lambech apod.). Řeknu ti jedno - na správné cestě se pobavím klidně s dieselem z půjčovny, Caddynou nebo Škodou Favorit (jízdní vlastnosti toho auta miluju). V Lambu bych se ale bavil i kdekoliv jinde mezitím. O tom ta auta jsou.
《》
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od M.Z. »

Hanz píše:
mattonecz píše:hlavne si mi nadaval mne i kdyz sem nereagoval vubec na tebe ale na nejaky nesmysl mimo tema. ale tak me se to nedotyka, sme na internetu. stejne i ted je to diskuze o nicem, to je kazdyho vec v cem jezdi. ja s tebou treba rozhodne souhlasim, ze porsche je mnohem hezci a zajimavejsi nez lambo. a takhle kdyz snezi tak i v ty gt86 se musi dat uzit dost srandy
upřímně si to nepamatuji, tu diskuzi předtím. Pokud jsem reagoval přehnaně, tak mě to mrzí.

Zase porušuji co jsem slíbil, tak a dost.

Myslím, že to zbytečně hrotíš, diskuze probíhá naprosto normálně. Mně se třeba nelíbí, že taky neznáš majitele Lamba (já taky ne, nebyl jsem na té akci), ale už víš, co vše si kompenzuje apod. Takže si nemyslím, že by ses měl cítit nějak pohoršeně, diskutujeme stylem, který jsi nastavil ty. Nevidím tady nic nepatřičného.

Stačí napsat, že se ti podobné divadlo nelíbí a stačí to, nemusíš teatrálně odcházet z diskuze, protože jsou všichni kromě tebe zaujatí. Při výběru auta, ti tady dost lidí ochotně radilo.

Jo a když narážíš na věk, nejsou tady jen samí mladíci.

P.S. Zajda ti to napsal moc pěkně :)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od jerry »

Hanzi, ono jsi ten tvůj už dřívější názor nešťastně projevil až v okamžiku nákupu nového auta. Proto možná ty oprávněné reakce. GT86 je pěkné auto, určitě z něj máš radost, ale to neznamená, že nejsou auta lepší. I když je třeba nemusíš chtít. Já bych Lambo taky chtěl až v pozici majitele vily s jachtou na Azuráku, který má na všechno své lidi a o nic se nemusí starat. A k tomu Bentley s řidičem na denní použití. A tito lidé se většinou tolik ani nepředvádějí, je to pro ně samozřejmost. Majetek tě nesmí nikdy zotročit. Ale proč hanět auto kvůli tomu, že ho případně vlastní nějaký zbohatlík, který se neumí chovat. To auto za to nemůže ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Spectral »

Mně taky přijde, že to zbytečně hrotíte - hlavně teda Hanz a foji. Hanz řekl svůj názor, zazněly odlišné názory (přijatelnou formou) až teda na fojiho, který IMHO vyjel celkem zbytečně. Netřeba se urážet, je to jenom diskuze na fóru.
Hanzi, neurážej se a nenech si zkazit radost z auta. Nemusíš ale příště házet všechny Lamba a jejich řidiče do jednoho koše a dělat z nich kretény. Oni se tam kreténi určitě najdou, ale věřím, že to neplatí o všech... A Lambo taky nebývá pytel sraček, i když máš třeba odlišný vkus.
:ar!
Odpovědět