Dacia Duster

Co se jinam nevejde.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Lachende Bestien »

Na druhou stranu kdo jiný než pomatený masochistický magor může dělat obchoďáka pro Dachčiju. ;)
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Tak na srozuměnou: V naší firmě na plastová okna,kde opravdu ale opravdu nemá nikdo ani já vedlejšák ve formě obchoďáka pro prodej vozů...se už několika kolegům Dacia Duster zamlouvá..a motivaci mají o to větší,kolik negace a útoku zde čtou.. :)
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Lachende Bestien »

Gratuluji hypotetickým kolegům ke zvětšující se motivaci k oblibě Dachčije Hadru na prach. :ymapplause:
"Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské."
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Zajda »

Nevím co tu pořád řešíte, hnojařské vyjadřování z obou stran.
Co je neuvěřitelné na tom, že se někomu zamlouvá Duster?
Že jsou ta auta založená převážně na starých technologiích Renault není nic proti ničemu, když cenovka odpovídá.
Jsou to prostě dělníci. Nepřijde mi ani, že by se z toho výrobce nebo lokální zastoupení snažili dělat něco víc.
Narozdíl od psychopatů z českého Hnůjdaje.

Řekněme si na rovinu že v ČR nemá většina rodin prostředky ani na tu novou Dacii. Nebo si myslí že nemají.
Takže si raději koupí ojetou Octavii TDI co je držák za 100-200k, s doživotní garancí kilometrů, nebo jak zní ty přitroublé bazarnické proklamace. A pak servisují po desetitisících tu za turbo, tam za dvojhmotu, onde za vačku nebo vstřiky.
Ale sednout do Dacie by bylo pod jejich úroveň.
《》
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

Si přečtu co tu píše ten pacient :-) jinak už jen z pohledu bezpečí mi přijde rozumný do Dacie nevlezt.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Duster

Příspěvek od řidičBOB »

No, kdyby ke mně přijelo ozetko v Dusteru, tak si řeknu, že té firmě se moc nedaří...a koukal bych na ní s nedůvěrou.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Tak vybírej firmu podle značek aut a jdi do lepších pro tebe témat.. ;) a nezahazuj se tady u Dacie Duster.. :) děkujeme bobe
A za všechny jeden pěknej pracant :-bd
DSC0407.jpg
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Zajda »

řidičBOB píše:No, kdyby ke mně přijelo ozetko v Dusteru, tak si řeknu, že té firmě se moc nedaří...a koukal bych na ní s nedůvěrou.
Na reprezentaci si to asi nikdo nepořídí. Spíš bych si v tom představoval nějakého řemeslníka, lesníka, nebo výjezdního technika co třeba pojede dělat údržbu bagru přímo na staveniště. Pro takové využití těžko budeš hledat lepší užitnou hodnotu.
《》
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: Dacia Duster

Příspěvek od KDB »

Vidím to jako Zajda...
MG - radost až na kost.
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: Dacia Duster

Příspěvek od northwind »

Vim o jedný menší obci, která by si z rozpočtu mohla pořídit i klidně prémiový SUV a příliš by to nepocítila, ale aby nedráždili občany, tak si pořídili právě Dacii Duster a starosta v tom jezdí a nikdo si nestěžuje.
Zamčeno