Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Byl to velký člověk a politik. Člověk, který si do konce života zasloužil oslovení ‘pan prezident’
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

https://www.novinky.cz/domaci/492386-do ... ypcja0k4aI

To zejtra rozjedu na zkoušce. Já doufal, že se mě na to nezeptáte. A vy jste se zeptala.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

Ať se daří u zkoušky.
Stepan píše:https://www.novinky.cz/domaci/492386-do ... ypcja0k4aI

To zejtra rozjedu na zkoušce. Já doufal, že se mě na to nezeptáte. A vy jste se zeptala.
Tuto zcela racionální argumentaci vám nutně musí zkoušející uznat, když ji užívá tak vážená, kompetentní a vysoce postavená veřejně činná osobnost jako je pan ministr Ťuk.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

Taxem se zaposlouchal do vánočního poselství z hradu..... a zaujaly mě tam dvě věci - už po moclikráté se sám sebe ptám - co na něj AB má/ví, že mu zemák tak leze do otvoru? A zadruhé a to je horší: sem to při předvánočních návštěvách slyšel ze všech stran, mám už asi půlroku naprosto stejný pocit a fčíl to zaznělo i tady - 2019 přijde v průmyslu minimálně "ochlazení", já se bojím aby to nebyla doslova "krize".
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Pročistí se pracovní trh, srovnají se platy (...). Nějak bylo, nějak bude :ymhug:
Ikdyž pár měsíců starou situaci, kdy nákupčí smlouval směrem !nahoru!, jenom aby se mu podařilo dostat do výrobního plánu... To zase dlouho nezažiju :ymparty:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

pavproch píše:Taxem se zaposlouchal do vánočního poselství z hradu..... a zaujaly mě tam dvě věci - už po moclikráté se sám sebe ptám - co na něj AB má/ví, že mu zemák tak leze do otvoru? A zadruhé a to je horší: sem to při předvánočních návštěvách slyšel ze všech stran, mám už asi půlroku naprosto stejný pocit a fčíl to zaznělo i tady - 2019 přijde v průmyslu minimálně "ochlazení", já se bojím aby to nebyla doslova "krize".

Mě to na roadshow Citroenu v půlce září říkal jeden student vysoké ekonomické,co jsem ho tam měla jako spolujezdce,že příští rok bude krize.Že to slyšíš ze všech stran,tak to souhlasí.
Bez bodů
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Tak jestli je názor studenta VŠE na makroekonomii validní, tak já vám k tomu taky klidně něco povím :))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Nevím, jestli krize, ale recese zcela jistě. Hráči průmyslu (VW, Siemens, Brose, Bosch, atd) se na to chystají a těší
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Prakticky dle všech ekonomů světa je krize jistá. Otázkou je pouze kdy a jak velká.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

9. února 2017
řidičBOB píše:...přijde i lepší doba. Velké firmy v automotiv průmyslu se už domlouvají, že ke konci roku to utnou, uměle vyvolají ekonomickou krizi.
Ale zeptám se: Co z takové velké krize má VW? Jako jasně, platy dolů, možná pokoupit nějakou slabší konkurenci, ale co z toho, když lid nemá prachy a auta se neprodávaj?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět