Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Chjo no..... sem se fčera při vánočním proslovu s přípitkem zapoměl a požil ..... jeden aperitiv..... Martini. Dobré to bylo, enemže..... asi za dvě či tři hodiny se mi udělalo blbě a to tak že velmi (srovnatelně, jak mi bývalo hned po chemii)..... ale i tak se mi vánoce letos líbily.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Alkohol je potenciálně nejnebezpečnější a zároveň nejrozšířenější substance rychle měnící stav vědomí/narušující fyziologické procesy v těle, takže je třeba si dávat pozor.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

:)) :)) :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Chápu, že vám to může připadat úsměvné, ale žít lze i bez konzumace nápojů obsahujících alkohol, i když to ve zdejší kotlině zvládá podle statistik asi 19% (abstinenti). Zjevně to není až tak jednoduché. :ymparty:
Samozřejmě každá statistika je určitým způsobem zavádějící - záleží na tom, kdo ji dělá, pro koho (kdo ji financuje), za jakým účelem atd., a výjimky potvrzují platnost pravidla. Ovšem takovou "zaujatou" statistiku, která může pomoci snižovat potenciální zdravotní rizika např. konzumace alkoholu, považuju za užitečnou. Na rozdíl od většiny ostatních, majících za úkol manipulovat druhými pro majetkový/finanční prospěch z nich vyplývající.
Konec konců každý dělá, jak umí.
Můžeme si jen představovat, kam by to česká společnost dotáhla bez všudypřítomné konzumace, reklamy a prodeje nápojů s alkoholem. Třeba by nám s tím mohli pomoci imigranti muslimského vyznání. :p
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Nic se nemá přehánět. Ani konzumace a ani abstinence. Každý extrém je divný, ať se týká čehokoliv.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

Alkohol podávaný v malých dávkách, neškodí v jakémkoliv množství :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

19% abstinentů?
Oni buď ještě nemohou nebo už nemohou ale až to půjde nebo dokud to šlo, tak pili jak duha.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

Grázli! Grázli! Grázli!
Nemám dost sprostých slov! Před časem jsem si tu stěžoval na Microsoft. že při provádění "aktualizace" - čti: odstraňování vlastních chyb - mi W10 zablokovala veškerý zvuk a technik Microsoftu to nebyl schopen napravit. Teď jsem zjistil, že ten neúspěšný pokus technika se odehrál z placené help linky Microsoftu 800*** a musím za hovor zaplatit 370,- Kč!

370,- Kč za to, že mi něco sami zku*vili a neuměli to opravit!!!
Normální šmejdi, morálně na úrovni okradačů důchodců, prodejců hrnců a dek!!!!
jerry
Letec
Příspěvky: 3320
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Jak může být hovor linky počínající 800 zpoplatněn? Řekli ti na začátku, že se jedná o placenou službu?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

Asi může, když mi to T-mobile účtuje.
Vsadil bych boty, že neřekli nic, nahraný hovor samozřejmě nemám, ale placený bych samozřejmě nebral. Ale než se proklikáš přes automat na technika, je možné, že tam nějakou hlášku propašovali. Vždyť řikám, šmejdi.
Odpovědět