Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Zakázat mohou cokoliv...ale kdo to bude kontrolovat? Naše policie?? :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

Není to ze silnice, ale kam mám jít jinam brečet, než na Lampárnu? Microsoft mi automaticky provedl aktualizaci počítače a od té doby nefunguje žádné zvukové zařízení. Systém ale bohorovně hlásí, že závadu odstranil. Hodinové snažení technika firmy je neúspěšné. Mám zaplacenou Spotify, poslouchám z webu rádia, uloženou sbírku oblíbené muziky a to mi teď Microsoft zařízl.
Takže budu přes Vánoce poslouchat reklamy na vaginální mykózy, proložené Mistrem a Plavci, případně nějaké tuc tuc.

Aby tomu Gatesovi sloní houno do perdele skočilo!!!!
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

tak to je technik firmy opravdu schopny :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

(Ne)Jednou mě Macroshaft s těmi jejich "povedenými" aktualizacemi (Win7) tak nasral - cca 2 roky zpět iirc - že jsem je prostě vypnul a od té doby mám svatý pokoj. Než promrhdávat hodiny a hodiny času kontrolou každé jednotlivé aktualizace a stávat se pomalu aktualizačním expertem, to raději budu žít s potenciálně vyšším rizikem napadení nějakým scheißwarem. :-h

@406 coupe - Nemáte možnost poslední aktualizace odinstalovat, případně nebyl vytvořen "bod obnovení" před instalací" problematických aktualizací, ke kterému můžete systém vrátit? I když pokud se jedná o firemní pc, asi nemáte na výběr... :(
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

u W10 vypnout ani nejdou. a u 7 za chvíli ani nebudou vycházet. ale opravit zvuk asi neni velký problém
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

LB: Díky za radu. To je jedna ze zrad, historie aktualizací se vymazala a byla tam jenom ta poslední, kterou zadal ten technik. Jeho to úplně rozhodilo, několikrát zadal návrat a když se to spustilo, tak řekl, že to bude trvat delší dobu a po skončení se mi ozve mailem. Na sdělení, že návrat už skončil a je to stále stejný už nereagoval.

M: Neměl by být, co? Tak proč to Mikrošuntí technik nezvládá?
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

Ty větší aktualizace asi vrátit nejdou. Není jen blbě nastavený výstup zvuku?
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

Právě že ne, se zvukovým výstupem to nemělo nic společného, odpojilo to i externí zvukovku. Ale už jsem to odstranil: stránka aktualizací pořád ukazovala, že chybí podstatné části zabezpečení a aktualizací. Nedalo se to spustit znovu, asi až popátý se chytlo, ale zase to třikrát spadlo a nedokončilo se. Počtvrtý už to doběhlo do konce a je to O.K.

Takže si musím pustit něco vánočního: záznam z Woodstocku 1969 :D

Všem děkuju za snahu a přeju hezký svátky.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Taxem se (vlastně náhodou) dozvěděl, že stát na nás podnikatele zase přichystal další povinnost - musím sám sebe na příslušný rejstříkový soud napráskat, že jsem 100% vlastníkem s.r.o. Naštestí mi moje účetní spolu s tou informací poslala i podrobný návod jak na to..... done, datová zpráva odeslána. Prý do 31.12.2018 je tohle "Podání návrhu na zápis skutečného majitele" osvobozeno od soudních poplatků... to sem teda zvědav.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Mám odevzdat semestrálku jak kráva. Mám dva pokusy na odevzdání. Naštěstí mám z předchozích úkolů nahrabáno dost bodíků, takže jsem to odflák s tím, že to bude na troječku stačit. Dostal jsem o bod míň než v součtu potřebuju na projití. Prej motivačně. =((
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět