Vibrace při rozjizdeni v plném rejdu

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Stovi
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 11 úno 14:35

Vibrace při rozjizdeni v plném rejdu

Příspěvek od Stovi »

Zdravím, mám Hondu odyssey 1996 a při rozjizdeni v plném rejdu jak doprava tak doleva auto začne nesnesitelné vibrovat a mám pocit že se dusi, když se rozjíždím rovně nebo třeba na 3/4 rejdu, tak všechno v klidu. Nevím jestli to může souviset, hned po nastartování se ozve třeba 3s zvuk, co mi připomíná trochu nepovedený řazení přes zuby, nemám tam ani rychlost, jen prostě otočím klíčem. Je to automat, co jsem koupil nedávno, ale nedávno taky prošel technickou. Nemám kde to zkusit ve vyšší rychlosti, ale myslím že čím víc plynu, tím min vibrace. Může to být prostě vlastnost?
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace při rozjizdeni v plném rejdu

Příspěvek od 970ka »

Normálně bych řekl,že klouby na poloosách,ale nejel jsem s tím,některým vozům vadil mít rejd na doraz a dusil se motor,páč to klasické hydroservo nepřemohlo,stačí srovnat rejd a je po vibracích,nedávej prostě plný rejd,nebo dej více plynu a je to,zvuk po nastartování může dělat pastorek startéru. Jinak to ,že to nedávno prošlo STK neznamená vůbec nic,jinak bych to moc neprožíval se starým veteránem ,ale najdi si nějakýho šikulu,který auta zná.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Odpovědět