Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

To není tak mnoho, když je to včetně výbavy. Ale sleva tam asi nebyla nic moc.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od retron »

To Disco hasičům přeju, ale tohle je jen a jen další buzerace, ikdyž poldové na motorkách patří k těm slušnějším.
Fond pro zábranu škod je určen hasičům a záchranářům, nikoliv fízlům!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Stěžuju si na starýho člověka se zdravím zničeným celoživotním sportem a držkopádama při něm.

Před 30-ti lety sem si dokurwil levou nohu (vyhozená kyčel), následkem čehož je to železo inside. Jenže to železo tam šlo až asi 15 let poté a celých těch 15let úlomky (které tam zbyly) tlačili na nerv, takže sem celou levou nohu cítil jinak než "normálně" - víc. Se železem se to spravilo, částečně, furt sem cítil ale tu nohu jinak. A před dvěma lety, jak mě krmili tou chemií, tak jeden z jejich vedlejších účinků byl, že mi v celém těle "odizolovala" nervy (takže byly a jsou citlivější na veškeré podněty). Fčíl se nervy/izolace na nich v celém těle asi obnovují (pomalu) a ... ten nerv v levé noze asi taky, a to není dobře..... při pohybu je vše OK, ale jakmile chvíli stojím nebo sedím nebo (a to je nejhorší) ležím v posteli, tak ten nerv "zlobí" - celý levý nárt nesnese vůbec žádný dotyk s ničím (pálí, lechtá, svrbí), dva prsty na levé noze přestávám cítit + mi je inervace pěkně kroutí, jeden z nich už je křivý pahýl. Aspoň že to brnění v páteři, na které sem si tu cca před rokem stěžoval tež, už skoro zmizelo. Chjo no, budu muset za neurologem.....

Mno, taxem se postěžoval, musím to ale nějak uzavřít: je to vlastně dobře, že to zlobí, protože to je neklamná známka toho, že sem tady a dejchám. Díky, páni dochtoři. Ale je to otravné + mám strach, jaxe ta inervace bude projevovat v zuimě/lyžáku (jestli prsty nebudou chtít omrzat....)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

prisel sem o garaz na skutr. kdyz majitel zjistil, ze tam ma motorku jeste tata a jeho kamos. ale ja si pronajal cele parkovaci stani a dokonce sem mu i rikal, ze tam asi bude mit znamej taky motorku. vcera mi volal co si to dovoluju, ze bud budu platit dvojnasobek nebo mi da litr pokutu a zustane tam jen skutr. no tak sem mu dnes rek ze mi je jeho pokuta k smichu, cimz sem to docela vyresil. sice dle smlouvy vypovedni lhuta 3 mesice a nic sem neporusil, ale kdo se ma hadat s kokotem.. takze do konce tydne pryc
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

Správný kovboj přijme každou výzvu a nechá se radši zastřelit, než aby taktizoval \m/ (Prosinec, mráz, sníh)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Dám to (už radši předem) do stěžovatelny: Dneska sem všem zákazníkům poslal emila, že zavíráme tenhle pátek odpoledne a otevíráme ve středu 2.1.2019 ráno. Sem zvědav, který z nich mi zkazí den (že bude chtít něco mezi svátkama). Mám tam určité favority..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Takhle ten kapitalismus nevybuduješ, soudruhu ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Dám to (už radši předem) do stěžovatelny: Dneska sem všem zákazníkům poslal emila, že zavíráme tenhle pátek odpoledne a otevíráme ve středu 2.1.2019 ráno. Sem zvědav, který z nich mi zkazí den (že bude chtít něco mezi svátkama). Mám tam určité favority..... :ymhug:
My to mame stejne, posledni objednavky jsme poslali v patek a znova otvirame 2 tyden v lednu. Inzerujem to 3 mesice predem a stenne se vzdycky nekdo najde :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 970ka »

Jak mi někdo nese love,tak startuju i ve svátek. :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

...a že ve svátek si to nechám kurwa zaplatit :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět