Genevo ONE - Zkušenosti

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

Vy jste jak Bureš - prostě to jde. Stačí to říct, že to tak je. Důkazy žádný. Nejsou potřeba.
Zrovna Golfa jsem měl rozebraného, stejně Kodiaqa. A tam je u skla lišta, která neumožní zasunout držák pod stropnici. U Golfu je navíc ten prostor tak malý, pokud má auto "velkou" kameru v zrcátku, že když přední část detektoru celá kouká skrz telepas otvor, tak kouká do nebe - vodorovně ho umístit nelze bez toho, aby se poškodila stropnice. Kolem toho místa je totiž stropnice rozšířena, protože pod ní jsou schované udělátka právě pro tu velkou kameru.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Vy jste jak Bureš - prostě to jde. Stačí to říct, že to tak je. Důkazy žádný. Nejsou potřeba.
Fajn, takže pokud důkazy, tak čekám na fotky rozebraného Golfu i Kodiaka, kde bude vidět, že je u skla lišta a nelze zasunout držák pod polstrování. :D

Mimochodem, Golfa jsem přímo já nedělal, jenom jsem to takhle doporučil známému, který měl funglovku, takže to nechtěl dělat narychlo a provizorně, ale že si to v klidu udělá pořádně doma. Navíc měl detektor jenom zapůjčen, takže nechtěl poškodit jak auto, tak detektor. Jelikož ale tak jezdí cca 1/2 roku, tak nepředpokládám, že s tím měl nějaký problém, když detektor již několikrát obměnil. Klidně se jej mohu dotázat, jak to nakonec pořešil a poprosit, ať mi to vyfotí a pošle.

Superby a Octavie jsem dělal osobně a žádná lišta tam nebyla nebo alespoň nepřekážela při zasunutí držáku pod polstrování ...
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od francis »

Me by to zajimalo bez ohledu na typ celniho skla. Prosim o foto
Mirek
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Tak ten známy se nakonec lekl strkat něco pod polstrování u nového auta a také aby nepoškrábal zapůjčený antiradar, takže to přilepil normálně přísavkami, viz. obrázek. Přesto se mi zdá, že ho má výše než rB a detektor má lepší výhled. Podle fotky to vypadá, že mezi detektorem a stropem je ještě pár cm mezera, takže kdyby to uchytil přímo za strop - klipem z držáku, pokud tam půjde zasunout nebo jiným způsobem - tak by to mělo ještě lepší výhled.
Přílohy
G1sbe-VW.jpg
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

Nemá ho výš. Má ho úplně stejně. Žádné volné cm tam nejsou - prostrědek detektoru se dotýká stropnice a jelikož ta se svažuje směrem nahoru, tak to z pohledu fotky vypadá, že se nedotýká. Jenom mne to utvrzuje v tom, že to vidíte poprvé. Detekce bude na odjezdu pěkně na hovno. Ale pokud to uživateli nevadí, je to jeho boj. Jednou se bude asi divit.
Já nemám důvod kohokoliv přesvědčovat - každý strůjcem svého štěstí jest. Prodej detektorů neprovozuji, takže ze šíření lží nemám žádný prospěch. A aut koncernu s IR sklem mi prošlo rukama dost na to, abych věděl, jak to (ne)funguje.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od pavproch »

Tak. Prvních cca 500 km s Genevo OneS za čelním sklem skautíka - hned jaxem vyjel v RpR, tak proti mně náš "místní" sup 4813 s bradavicou "on" - detekce na dostatečnou vzdálenost. Jinak po cestě akorát pár úsekovek, další Ka už nebylo. Akoráth musím doladit hlasitost hlášení (mluví to trochu moc potichu a v ingliš, což mi neva, aspoň si připdadám "světově"). Celkově si myslím, že se stím heblem bude dát přežít období do dalšího motoru v 3er....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od AntiRadary.cz »

pavproch píše: ...mluví to trochu moc potichu a v ingliš, což mi neva, aspoň si připdadám "světově
Ingliš? To Vám to před prodejem ani nenastavili a neotestovali? Kde jste to proboha kupoval? Takhle může jeden přijít o řidičák i s nejdražším antiradarem. Už jsem zažil vadné kusy z výroby, které se navenek tvářili normálně, ale na imitátor/radar vůbec nereagovaly nebo kusy s vypnutým Ka pásmem. Občas stačilo jenom správně nastavit, popřípadě zaktualizovat, jindy se detektor musel reklamovat. U mě byste jej měl správně nastaven, otestován a s 15% levou pro členy Autofórum. Pár lidi odsud to již využilo, takže to mohou potvrdit.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Nemá ho výš. Má ho úplně stejně.

Jenom mne to utvrzuje v tom, že to vidíte poprvé. Detekce bude na odjezdu pěkně na hovno. Ale pokud to uživateli nevadí, je to jeho boj. Jednou se bude asi divit.
Má ho výš a nemá ho stejně, stačí porovnat tyto 2 fotky:

Obrázek

Obrázek

Uživateli to nevadí, funguje mu to celkem slušně, tudíž se divit asi nebude a po zimě chce stejně jít do vestavěného Stingeru Card/VIP + Freedom/Fiber Laseru.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Metaleric
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 06 pro 11:45

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od Metaleric »

Dobry den, mam dotaz. Nabízeni tady v Německu kde žiju pouziti Genevo One za dobra cena. Bude to fungovat bez problémů v České republice, nebo budu muset změnit firmware a databázi do česke? Nechci riskovat plýtvání mými penězi. Dekuji za odpo!!
Eric
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

...taky se nejedná o stejná auta. Takže blíž u stropnice možná. Výš z pohledu otvoru pro telepas, nikoliv.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět