Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od x2005 »

Rakousko začalo postupně nahrazovat původní Ka stacionáry. Nově budou laserové stacionáry s měřením také na odjezdu. Na některých místech na dálnicích už jsou od začátku letošního roku zatím v jednotkách kusů, ovšem budou přibývat.
nota
Řidič začátečník
Příspěvky: 123
Registrován: sob 12 bře 19:23

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od nota »

x2005 píše:Rakousko začalo postupně nahrazovat původní Ka stacionáry. Nově budou laserové stacionáry s měřením také na odjezdu. Na některých místech na dálnicích už jsou od začátku letošního roku zatím v jednotkách kusů, ovšem budou přibývat.
Přesně toto jsem četl, databázi mám poslední, vše fungovalo skvěle, jen mne zajímá co se objeví na fotce pokud mám parkovací asistent. Bude '' měření '' uspesne nebo ne? (dle databáze mám zpomaleno na předepsanou rychlost, nicméně asistent stejně splní svou funkci, tak aby mne pak někde při kontrole někdo nepopotahoval
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Fotku to neudělá žádnou....jako by jsi tama nejel...
když to nemá výsledek na vyhodnocení tak záznam neudělá...
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
nota
Řidič začátečník
Příspěvky: 123
Registrován: sob 12 bře 19:23

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od nota »

Dobře a co bude na fotce pokud mám starou databázi a přijedu svých tempomatovych 180 na IG-L?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Co s tím má společného dtb?? Buď máš aktivní ochranu a na fotce nebude nic, protože foto nebude pořízeno neno aktivní nemáš a musíš se spolehnout na aktuálnost databáze.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
nota
Řidič začátečník
Příspěvky: 123
Registrován: sob 12 bře 19:23

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od nota »

Ptám se proto, že do AT jezdím často, tak jestli nebude napadné že je auto na kamerach ale na fotkách z stacionaru ne.. Jestli si nespoji snadno tyhle dvě věci dohromady a pak při kontrole nebudou něco hledat...
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

:D moc bujná fantazie ;) nikdo nikdy nic takového kontrolovat a porovnávat nebude...
+ Každé vozidlo které je pod nastaveným limitem tak se fotka neukládá... uloži se jen foto nad nastavený limit.
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

nota píše:Ptám se proto, že do AT jezdím často, tak jestli nebude napadné že je auto na kamerach ale na fotkách z stacionaru ne.. Jestli si nespoji snadno tyhle dvě věci dohromady a pak při kontrole nebudou něco hledat...
Nevím, jestli budou na základě toho něco hledat, ale mám informace, že s povolením detektorů se Rakušáci přeorientovali na hledání rušiček a jsou v tom dost vynalézaví.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
nota
Řidič začátečník
Příspěvky: 123
Registrován: sob 12 bře 19:23

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od nota »

AntiRadary.cz píše:
nota píše:Ptám se proto, že do AT jezdím často, tak jestli nebude napadné že je auto na kamerach ale na fotkách z stacionaru ne.. Jestli si nespoji snadno tyhle dvě věci dohromady a pak při kontrole nebudou něco hledat...
Nevím, jestli budou na základě toho něco hledat, ale mám informace, že s povolením detektorů se Rakušáci přeorientovali na hledání rušiček a jsou v tom dost vynalézaví.

Jo, mám podobnou informaci. Základem je vhodná délka fce a kvalitní montáž. :)
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

nota: Případně použít Fiber čidla, které prakticky nejde odhalit. Více na http://bezpokut.sk/index.php/informacie/pozor-rakusko

Obrázek
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět