S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od mmira »

o vikendu jsem na Cervenaku potkal bandu miataku. asi nejaky sraz, protoze jich bylo snad 15, k tomu nejake BRZ a Cat. vyslo jim mega pocasi a ani provoz nebyl nejhorsi. vetsina samozrejme NA a NB a snad kvuli tomu mi to do znacne miry prislo jako prehlidka vraku. navic co jsem pak na ceste videl, na takovou cestu jsou ta auta asi slaba.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od EL_XEL »

jarka píše:Nevím jak moc by to auto muselo být dobrý, abych v autě na hraní ustoupil z požadavku na fofrklacek. Řazení je pro mě v autě tak 30% zábavy.
Přesně! Na normální ježdění je automat pohodlnější, ale na zábavu bych fakt mnohem radši manuál.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od EL_XEL »

jarka píše:Tak ono to bude hodně pobodný jako ND ne? Poface ND bude podobná, jen to bude atmo.
Co jsem viděl recenze na tu updatovanou Miatu, tak všichni ten vylepšený dvoulitr chválí (podle vyjádření nějakého maníka z Mazdy je to konečně to naladění, které chtěli mít od počátku této generace).
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Uffff, tak zdá se, že pičasí mi bud přívětivo (čti m4Zlik nezmokne) - neska ho dvorní servisák Michal posezonně servisuje (olej, filtry + brzdy vepředu i vzadu). Odpoledne ho projedu, zahřeju/vysuším a pak už ho def. uložím k zimnímu spánku. Dobrou noc.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

EL_XEL: poface ND je pro mě takový světýlko na konci tunelu :) - jednou to bude super ojetina.

BTW: dneska jsem namotal 180km u nás po okreskách a i když byla mlha a pod mrakem, tak to byla super projížďka (asi i díky počasí minimální provoz). Zatím to na rozdíl od pavprocha na odložení k zimnímu spánku nevidím a doufám, že ještě nějaký ten km do konce sezóny najedu. Boží 2 hodinky to dneska byly :x .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Můj m4Zlik už spí zimním spánkem, i když neska bylo a je venku "bezstřechovo" (od rána jasno, skoro bezvětřo a bylo až 15st), tak už mi to rukam/nohama necuká, bo v hlavě už pomalu přepínám na "zimní" provoz.... dopo sem byl na kopcu a nahoře fučel ledový vítr (od jihu, sic), včera pluh na cestě.... prostě až do konce zimní sezony mám "jiné" starosti.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Vrooom »

Jj tohle je super podzim, i kdyz nemam auto tak na bajkovacku to je senzacni. :x
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Abych to tak nějak shrnul a uzavřel, teda jako tu svoji sezonu bezstřechy: 5.500km, nula problémů s PaChem nebo nedejbůch s technikou. Křasa. Jak píšu, nohama mi to fčíl necuká, ale svým způsobem sa už aji těším na jarní vyjízďky. Ale napřed musí být zima, nemusí být moc mrazová, ale hlavně ať hodně nasype a vydrží to dlůho. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

To já jsem posledních 5 víkendů promrcasil stavěním patérka pro děcka, tak si ten závěr ještě teď potřebuju malinko užít. Sice už mám tenhle rok skoro 7kkm, ale cukání je pořád. A dneska jsem narazil na skoro 15km část plnou zatáček a bez provozu a pak ten kousek údolím jizery, kdy se od skal odrážel ten drsňácký sound laďáku :x .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Tak už došlo i na mě a babička skončila tento rok definitvně v garáži. V pátek jsem si ale stihl dát ještě krásných ledových 120km, pak už jen dofouknout gumy, dolít benzín a nabírá síly na další rok.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět