Autoservis - průměrná cena

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Frisca
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 24 říj 09:20

Autoservis - průměrná cena

Příspěvek od Frisca »

Ahoj tady na fóru,
mám dotaz, který se týká ceny úkonů v autoservisu. Auto je Ford Focus, rozsah úkonů : výměna oleje + filtr, výměna vzduch.filtru, výměna pyl.filtru, výměna zadních brzdových destiček, doplnění kapalin (jen pro zajímavost, s autem jsem pak druhý den odjela do zahraničí a ve Švýcarsku jsem zjistila, že v ostřikovačích nic není ... :-D ) a výměna pneu. Celková cena 6.200,-
Protože se, upřímně, v cenách autoservisů vůbec neorientuju, můžete mi poradit, jestli je částka v pohodě nebo mě natáhli?
Taky doufám, že filtry nevyměnili stejně jako mi doplnili kapaliny :-\
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3971
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Autosrvis - průměrná cena

Příspěvek od HondaMan »

Za mě cena OK.
Dovedu si představit i situaci, kdy za cestu do CH se celá nádržka ostřikovačů vystříká, ale moc pravděpodobné to není.
2.9T RWD
Frisca
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 24 říj 09:20

Re: Autoservis - průměrná cena

Příspěvek od Frisca »

Já právě prosvištěla bez použití ostřikovačů a poprvé je použila ve Švajcu. Ale nevadí, koupila jsem si tam vodu s vůní skořice (to už nikdy neudělám) a jsem ráda, pokud mě nenatáhli ...
tp005
Autoškolák
Příspěvky: 91
Registrován: pon 15 kvě 06:06

Re: Autoservis - průměrná cena

Příspěvek od tp005 »

Nazdar,

Jestli to bylo bráno jako ganční prohlídka tak jako cena perfekní když si vezmeš tak za materiál si vzali cca 4,5tis + práce
jinak při granční prohlídce se kontroluje celé auto takže i nádrž odstřikovače ale to je banalita za 150kč jinak.
jestli to byla jen oprava na které jsi se domluvil že chceš udělat to a tam tak s nádrží odstřikovače nemájí co dělat tyhle úkony tak na to ti peče kde kdo jako. to je podivení že přijel jsem si vyměnit ložisko v náboji kola tak mi vymění to ložisko ale když zjistí nějaké závady které to ložisko oddělali tak ti zavolají a domluví se s tebou na opravě dalších věcí s tím spojené.
Strejcs
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14 pro 17:50

Re: Autoservis - průměrná cena

Příspěvek od Strejcs »

Ahoj,
jezdím do autoservisu v Praze a ceny jsou takovéto: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Vincent
Naposledy upravil(a) pavproch dne sob 14 pro 17:56, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit by -pp-: Aleno, tak! Hned první příspěvěk a komerční odkaz?!?
Odpovědět